SAÜ MYO Müdürleri Pamukova'da buluştu

Sakarya Üniversitesinin 14 MYO Müdürünün katıldığı, MEYOK'un 74'üncü toplantısına Pamukova MYO Müdürü Dr. Taki Demir ev sahipliği yaparken toplantının başkanlığını SAÜ Teknoloji Fakültesi Dekanı ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık yaptı.

Pamukova MYO da gerçekleşen toplantı öncesi ev sahibi Pamukova MYO Müdürü Dr. Taki Demir misafirlerine sabah kahvaltısı ikram etti. Kahvaltı sonrası yapılan toplantıda Yaz öğretim planlaması, Ders içeriklerinin güncellenmesi, yeni açılan programlar ve 2017 mezuniyet törenleri gündeme geldi.

Toplantıdan Pamukova'ya birdemüjdeli haber çıktı. Pamukova MYO da Kağıt Teknolojileri Programının (Bölümünün ) açılmasının YÖK tarafından onaylandığı ve kabul edildiği duyuruldu. Yeni açılan Kağıt Teknolojileri programının 2018-2019 öğretim döneminde hizmeti girmesi bekleniyor.

Toplantı Pamukova MYO bahçesinde yenen öğle yemeği sonrası son bulurken, Teknoloji Fakültesi Dekanı ve Meslek Yüksekokulları Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Pamukova MYO Müdürü Dr. Taki Demir'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Pamukova MYO Müdürü Dr. Taki Demir ise Pamukova Meslek Yüksek Okulu olarak SAÜ ye bağlı MYO Müdürlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek toplantının çok verimli geçtiğini söyledi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2743209/sau-myo-mudurleri-pamukovada-bulustu