Ak Parti Kadın Kolları durmak bilmiyor

Ak Parti ilçe kadın kolları yönetimi standa gelen kadınlara kentte yapılan faaliyetler hakkında da bilgi verirken sorunları da dinlediler.

Akyazı Ak Parti İlçe kadın kolları teşkilatı yönetim kurulu üyeleri tam ekip halinde üye kayıtlarına aralıksız devam ediyor.

Kadın Kolları İlçe Başkan Hümeyra Hikmet Saygıdeğer sık sık bu tür uygulamaların yapıldığına dikkat çekerek, ''en büyük amacımız kadınlarımızın aktif olarak siyasette yer almalarını ve fikirlerini özgürce ifade edebilmelerini sağlamak ve bunun yanında Türkiye'de siyaseti bilen en aktif parti çatısı altında bu imkânlara ulaşabileceklerini kadınlarımıza anlatmak.

Kadınlarımıza yönelik çalışmalarımız devam edecek. Bilinçli ve aktif kadınların olduğu bir Akyazı oluşturmayı istiyoruz. Siyasette kadınlarımızın aktif olmalarına ihtiyaç var'' dedi

Ayrıca dünya orman haftası nedeniyle de üye olan her bireye Kadın kolları BaşkanıHümeyra Hikmet Saygıdeğer Büşra Atmaca, Nursena Boğaz, Hamide Kahveci çeşitli fidanlar dağıttılar.

Üye standını gezen Ak Parti ilçe başkanı Nail Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri kadın kollarından yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2743769/ak-parti-kadin-kollari-durmak-bilmiyor