Sizin gözünüzden Sakarya...

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Kültürleri ile yaşayan Sakarya konulu geleneksel fotoğraf yarışması için kayıtlar devam ediyor. Vatandaşlarımız fotoğrafçı gözüyle şehrimizin sahip olduğu mevcut zenginliği ortaya koyarak gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlayacak." denildi.

Fotoğraf yarışması için son başvuru tarihi 17 Eylül Pazartesi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 13'üncü Geleneksel Fotoğraf Yarışması için başlattığı kayıtlar devam ediyor. 2012 yılının konusu ise, "Kültürleri ile Yaşayan Sakarya".

Sakarya'yı en iyi anlatan fotoğraflar yarışacak

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı?ndan yapılan açıklamada, ?Geleneksel fotoğraf yarışmasında, Sakarya'nın sahip olduğu en önemli özelliklerin başında gelen çok kültürlü yapıyı fotoğraf sanatı aracılığıyla ortaya çıkartarak kültürel çeşitliliğe sanatın diliyle katkıda bulunma amacını güdüyoruz. Yarışmaya katılan vatandaşlarımız, fotoğrafçı gözüyle şehrimizin sahip olduğu mevcut zenginliği ortaya koyarak gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlayacak ve Sakarya?yı en iyi anlatan fotoğraflar yarışacak" denildi.

Son Başvuru 17 Eylül Pazartesi

13'üncü Geleneksel Fotoğraf Yarışması için son başvuru tarihi 17 Eylül 2012 Pazartesi. Yarışma için ayrıntılı bilgiye, Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesi (www.sakarya.bel.tr) ve 444 40 54 Dahili: 3434 numaralı telefondan ulaşılabilir.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2743864/sizin-gozunuzden-sakarya