Karasu MHP'de Karabulut sesleri

Başkan Muharrem Kara'nın bu açıklamasından sonra yapılan değerlendirmelerde Sakarya ilinde bir ilçe ve iki beldeyi alarak başarılı çalışmalar yapan Muharrem Kara'nın görevini bırakacağı konuşuluyor.
İlçe Başkanlığı görevini de eski ilçe başkanlarından Merhum Cevat Karabulut'un oğlu Muhasebeci ve Mali Müşavir Cevdet Kenan Karabulut'a devredeceği dile getiriliyor. Cevdet Kenan Karabulut çevresinde çok sevilen ve sayılan biri olarak tanınıyor.
Karabulut'un tüm taraflar arasında birlik ve beraberliği sağlayacağı ve MHP'yi seçimlerde tekrar başarıya götüreceği dile getiriliyor.

Parti kulislerine göre MHP'li Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, MHP'li Kurudere Belediye Başkanı Mehmet Alemdar, MHP'li Yuvalıdere Belediye Başkanı Adnan Keskin, MHP il genel meclis üyesi Hasan Filizfidanoğlu, MHP'li Belediye Meclis Üyeleri Cevat Ekşi, Mahmut Özpınar, Mustafa Kılıçaslan, Sabahattin Ali Yavuzyiğit, Kemal Ekiz, Fatih Şentürk, Sabahattin Toka ve partililerin yeni aday Cevdet Kenan Karabulut üzerinde uzlaştığı ve kendisini ikna etmeye çalıştıkları öğrenildi.

Cevdet Kenan Karabulut ikisi kız ikisi erkek dört çocuk babasıdır. Karabulut'un eşi Seval Karabulut da şu anda MHP Karasu ilçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütüyor.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2744109/karasu-mhpde-karabulut-sesleri