Rıdvan Duran: 'Sakarya için büyük hedeflerimiz var'

AK PartiBüyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, "Sakaryamız için büyük hedeflerimiz var. Rabbim nasip eder aday olursam, hedeflere ulaşmak için teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıp, milletimizin gönüllerine girerek desteklerine ulaşacağız." dedi.

Ziyaretlerde konuşan Duran, Türkiye'nin önemli bir seçimin arifesinde olduğunu belirterek, bu süreçte yine en önemli gücün teşkilatlar olduğunu söyledi.

"Sakaryamız için büyük hedeflerimiz var" diyen Duran, "Hedeflere ulaşmak için teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıp, milletimizin gönüllerine girerek desteklerine ulaşacağız. Çok çalışacağız, kapı kapı dolaşacağız. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerin ne kadar önemli olduğunu vatandaşlarımıza anlatacağız." diye konuştu.

Duran konuşmasında, AK Parti teşkilatlarının her seçim öncesinde olduğu gibi bu seçim öncesinde de zafere hazır olduğunu belirtti.

Güçlü ve yeni bir Sakarya için hazırız

Vatandaşların beklentilerini ve taleplerini bildiklerini, sorunların çözümü için hazır olduklarını belirten Duran, konuşmasına şöyle devam etti:

" Sakarya'nın geleceğine ve büyük hedeflerine ulaşmak için uzun zamandır güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Sakarya, bulunduğu konum itibarıyla Türkiye'nin önemli fırsat illeri arasında yer alıyor. Sakarya'nın coğrafi yapısı da dikkate alınarak güçlü yatırımları ilimize kazandıracağız. Şehrin sorunlarını, vatandaşlarımızın taleplerini ve beklentilerini çok iyi biliyoruz, bu konuda ciddi hazırlıklarımız var. Rabbim nasip eder, partim uygun görürse, güçlü ve yeni bir Sakarya için hazırız."

Kazanan Sakaryamız, kazanan ülkemiz olsun

Teşkilat ziyaretlerinde pazar günü yapılacak olan temayüle de değinen Rıdvan Duran, "Partimizin değerli teşkilat üyeleri, Sakarya'nın geleceğine yönelik önemli bir karar verecek. Kararın Sakaryamıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kazanan Sakaryamız, kazanan ülkemiz olsun. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun." şeklinde konuştu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2744212/ridvan-duran-sakarya-icin-buyuk-hedeflerimiz-var