Fenerbahçe final peşinde,o ekmeğinin peşinde

Fenerbahçe Final yolunda emin adımlarla ilerlerken sattığı Fenerbahçe bayrakları ve flamaları ile ekmeğinin peşinde koşan Ali Bereket de sadece Fenerbahçe'nin değil tüm takımların aynı başarıyı göstermesini temenni etti.
Sakaryalılar maç izlerken Çark Caddesi'nde sattığı Fenerbahçe bayrakları ve flamaları ile ekmeğinin peşinde koşan Ali Bereket, şunları söyledi: "Fenerbahçe inşallah başarılı olur. Sadece Fenerbahçe değil bütün takımlarımız başarılı olsun. Çok güzel bir duygu. Türkiye'miz daha iyi yerlere gelsin. Maçın televizyondan veriliyor olması nedeniyle birçok kişi maçı evlerinde seyretti. Biz de burada ekmek parası için çalışıyoruz. Çok şükür satışlarımız iyi. Biz de buradan evimize ekmeğimizi götürüyoruz"
Fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı maç sonrası şehirde herhangi bir sevinç gösterisi veya kutlama yapılmazken Sakaryalılar maç keyfini Çark Caddesi?nde çıkardı. Fenerbahçe taraftarlarının yoğun olduğu Çark Caddesi'nde satış yapan Ali Bereket, maçın bitmesinin ardından gecenin karanlığında evine ekmek götürebilmenin huzuruyla gözlerden kayboldu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2744339/fenerbahce-final-pesindeo-ekmeginin-pesinde