Serdivan'da gece saatlerinde asfalt mesaisi

Çalışmalar kapsamında ekipler, Aralık Caddesi'nin ardından Çark Caddesi ile Eski Kazımpaşa Caddesi'nin bağlantısını sağlayan ve günün her saati araç yoğunluğunun olduğu Mert Sokak'ı da sıcak asfaltla kaplayarak yeni görünümüne kavuşturdu.

Hat Boyunca Bordür

Çalışmaları yerinde inceleyen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 750 metre uzunluğundaki güzergahın asfalt çalışmaları ile birlikte modernize edildiğini ifade ederek, asfaltlama çalışmalarıyla eş zamanlı olarak hat boyunca kaldırım ve bordür işlemlerinin de tamamlandığını belirtti.

Ekipler Gece De Mesai Yaptı

Alemdar vatandaşların huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için Fen İşleri'ne bağlı ekiplerin güzergahta, hafta sonu boyunca gece de mesai yaptığını ifade ederek; hummalı bir çalışmanın ardından Serdivan'ın en işlek sokaklarından biri olan Mert Sokak'ın sıcak asfaltla kaplandığını söyledi.

Başkan Yusuf Alemdar tüm ekipman ve personeliyle birlikte Serdivan Belediyesi'nin 7/24 vatandaşlarının hizmetinde olduğunu ifade ederek özverileri için de ayrıca tüm personele teşekkür ettiğini belirtti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2744431/serdivanda-gece-saatlerinde-asfalt-mesaisi