Demokrat Parti'den BBP'ye ziyaret

Demokrat Partilileri, Büyük Birlik Partisi (BBP) Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen ve Teşkilatlanma Başkanı Sezgin İnan karşıladı.

DP Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer Hürcan ve DP Erenler İlçe Başkanı Cihan Nalburoğlu misafirperverlikten memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Toplantıda şehrin genel problemleri ve ülke siyaseti konuşuldu. Genç başkanların görüşmesinde partiler arası diyaloğun önemine vurgu yapıldı.

DP Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Dinçer Hürcan "BBP ziyaretimiz bir nezaket ziyaretiydi.Partiler arası diyaloğa çok önem veriyoruz.Hepimiz Türkiye'nin yararına bir şeyler olması için mücadele ediyoruz.Bu ziyaret vesilesiyle arkadaşımız Eray Yeşilçimen'e de yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Ziyaretten memnun olduğunu dile getiren BBP Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen ise; "Değerli arkadaşım DP Erenler İlçe Başkanı Cihan Nalburoglu ve Adapazarı İlçe Başkanı Hüseyin Hürcan ile ayrı partilerde mücadele etsek de hepimiz ülkemiz için çalışıyoruz. Hedefimiz ülkemizin birliği ve bütünlüğü, birlik ve bütünlük için yapılan bu ziyarete şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum" diyerek en yakın zamanda iadeyi ziyaret yapacağını belirtti.

DP Erenler İlçe Başkanı Cihan Nalburboğlu "Eray Yeşilçimen Değerli bir arkadaşım yeni görevinin ona hayırlar getirmesini temenni ediyorum.Bu ziyaret benim açımdan siyasi bir ziyaret olmanın yanı sıra bir dost ziyaretiydi de. Eray Kardeşime ve yönetimine bize gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür Şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2745259/demokrat-partiden-bbpye-ziyaret