Demircioğlu 'Bizi Balık Hafızalı Sanıyorlar'

MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı A. Tufan DEMİRCİOĞLU, Hızırtepe Kapalı Pazaryeri ve Hızırtepe Yurt Caddesi, Kışla Caddesi, Kadırga ve Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti. Belediye Meclis Üyesi Adaylarının ve ilçe teşkilatının eşlik ettiği ve yaklaşık sekiz saat süren ziyarette Demircioğlu, esnaflarla tek tek tokalaşarak hayırlı işler diledi, taleplerini dinledi.

'Bizi Balık Hafızalı Sanıyorlar'

Adapazarı'nı yaşanılabilir bir ilçe haline getirme gayretiyle çalışacaklarını ifade eden Ahmet Tufan Demircioğlu 'Hızırtepe vatandaşının ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini söyledi. Buradaki kapalı Pazaryerinin bildiğiniz gibi 14 Şubat 2014 günü açılışı yapıldı. Fakat Adapazarı Belediyesi 2012 Faaliyet Raporunda bu kapalı pazaryerinin açıldığı fotoğraflarıyla mevcuttur. Hatta 07.12.2012 tarihinde aşure dağıtımı yapılarak açıldığı, basın kuruluşlarında yer almıştı. Bizim vatandaşımızı balık hafızalı mı zannediyorlar? Seçimlere yaklaşırken geçmişte yapılan işlerin açılışını yaparak zihinlerde kalalım diye düşüneceklerine Yurt Caddesini, Fatih Caddesine bağlayan bölümün açılmasının çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Bu yol hakkında daha önce defalarca söz verildiği halde yapılmadığını hepimiz biliyoruz. Söylemek istediğim ise, lütfen yetki verilen yönetimi ve size vaat edilen sözleri hatırlayın, sonrasında ise geleceğinizi düşünün.' dedi.

Haksızlık Diz Boyu

Vatandaşlarla sohbet ederek, kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili bilgiler veren Demircioğlu, 'Haksızlık özellikle imar konusunda diz boyu. Halk arasında 18 uygulaması diye bilinen uygulamayla ilgili sürekli şikayet alıyorum. İmar konusunda vatandaş adalet istiyor. İhaleler, uygulamalar kişilere göre farklılık gösteriyor. 30 Mart sonrasında vatandaşımızın bizden istediği adil ve şeffaf yönetimi hakkıyla yerine getireceğiz.'dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2746943/demircioglu-bizi-balik-hafizali-saniyorlar