Kışlaçayspor evinde mağlup.. 2-5 MAÇIN ÖZETİ

SPOR264.COM:-

Süper Amatör B Grubu 6'ncı hafta mücadelesinde Kışlaçayspor ve Arifiyespor karşı karşıya geldi.Kışlaçay Arena'da oynanan müsabakayı konuk ekip 5-2 kazandı.

Her iki takımında karşılıklı ataklar ile başladığı karşılaşmanın ilk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçti. 16. dakikada Arifiyespor'da Utku Kukul topu ağlarla buluşturdu. Santra ile başlayan Kışlaçayspor Ömer ile eşitliği sağladı. Arifiyespor paslaşarak atak bulmaya çalışırken 35'te Utku Kukul takımını 2. kez öne geçirdi. İlk yarının son dakikalarında ataklarını sıklaştıran Kışlaçayspor geliştirdiği atakta Ahmedi'nin golü ile 2-2'lik eşitliği sağladı ve ilk yarı sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan Arifiyespor oldu. Ataklarını sıklaştıran Arifiyespor'da Mustafa Ertuğ takımını 3-2 öne geçirdi. Gol sonrası her iki takımda karşılıklı ataklar bulmaya çalıştı. 70. dakikada Utku Kukul skoru 4-2'ye getirdi. 88'de Kışlaçayspor oyuncusu Kemal kırmızı kartı görerek takımını 10 kişi bıraktı. Pozisyondan doğan serbest vuruşta Mustafa Ertuğ Arifiyespor adına 5'nci golü kaydederek karşılaşmanın skorunu belirledi.

Saha: Kışlaçay Arena Stadı

Hakemler: Oğuzhan Yiğit***Halam Can. Yılmaz***Bilal İnci***

KIŞLAÇAYSPOR:Hüseyin**Oğuzhan**Erhan**Kemal**Cihangir**Arafat**Hasan**Nurdoğan**Mehmet**Ahmedi**Ömer**
ANTRENÖR: AYHAN ALDEMIR

ARİFİYESPORMustafa**Nihat**Ali**Semih**Özkan**Emre**Samet**Mustafa***Utku***Aydın**Oğızhan**
ANTRENÖR: MUZAFFER AYDINLI

GOLLER: Utku Kukul (3) Mustafa Ertuğ (2) Arifiyespor (Kışlaçayspor) Ömer – Ahmedi

ZAFER OMAY

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2747349/kislacayspor-evinde-maglup-2-5-macin-ozeti