Recep Uncuoğlu'na ziyaret!

2 Kasım 2011tarihinde yapılan kongrede Sakarya Şube Başkanlığı görevine gelen Cemal Akyol ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
Amaçlarının üyelerinin ekonomik hak ve menfaatlerini gözetmek ve genişletmek, demokrasinin korunup yerleşmesine, sosyal adaletin gerçekleşmesine ve çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasına hizmet etmek, milli ve manevi değerleri gözeterek toplum ve çalışma barışını tesis etmek, kamu yönetiminde etkin ve verimli çalışmanın sağlanması için çözüm önerileri geliştirmek olduğunu söyleyen Akyol, üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti.
AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "AK Parti olarak bizler, tüm halkımızla bütünleşip "bir ve beraber" anlayışıyla hareket ederek ülkemizi en iyi yere getirmeyi hedeflemekteyiz. Daha demokratik, daha özgür, refah seviyesi daha ileri bir düzeye gelmiş bir Türkiye'nin oluşması için "birlik" gerekmektedir. Ancak hep birlikte hareket edildiğinde, ortak hedefler belirlendiğinde amaçlarımıza ulaşabiliriz. Biz, bu ortak amaçlar doğrultusunda her zaman sivil toplum kuruluşlarımızla koordineli çalıştık, bundan sonra da Türkiye'nin geleceği için elimizden gelen desteği sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2747351/recep-uncuogluna-ziyaret