Kaynarcalılar derneği yeni döneme geçti

Kocaeli Kaynarcalılar ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile yapılan Genel Kurul'da Sadettin Kandemir başkanlığındaki yeni yönetim seçildi.

Kocaeli Sivil Toplum Merkezi'nde yapılan Olağan Genel Kurula, Körfez Milli Eğitim Müdürü Hurşit Ekinci, Derneğin Kurucu Başkanı Nazır Esirci, mevcut Başkan Salim Uludağ,yönetim kurulu ile üyeler katıldı.

Büyük ilgi gören Genel Kurulun açılış konuşması yapan Kurucu Başkan Nazır Esirci, 2006 yılında kurdukları Kocaeli Kaynarcalılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile hemşerilerini bir araya getirerek birçok faaliyet yaptıklarını söyledi. Dernek yönetiminin bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Esirci, yeni yönetime her türlü desteği vereceklerini söyleyerek başarılar diledi.

Yapılan Genel Kurulda, Divan başkanlığına Kenan Seyrek, divan üyeliklerine de Kadir Batıhan ile Eyüp Usta seçildi. Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde bulunan Divan Başkanı Seyrek, Kaynarca ile Kandıra'nın komşu iki ilçe olmasından dolayı yıllar içinde bir arada yaşadıklarını söyledi.

Yeniden aday olmayan mevcut başkan Salim Uludağ da yaptığı konuşmada, Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde bulunarak, görev yaptıkları 2 yıllık süre zarfında yaptıkları ziyaret ve etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okunarak oy birliği ile onaylandıktan Yönetim ve Denetim Kurulu seçimi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde yeni yönetim Sadettin Kandemir, Önder Özoğlu, Rafet Can, Sedat Bektaş ve Paşa Tandoğan oluştu. Denetim Kuruluna da Nazır Esirci, Temel Osman Akkuş ve Murat Sert seçildi.

İki yıl görev yapacak Kocaeli Kaynarcalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Kandemir, kendilerine verilen görevi en iyi şekilde kullanarak hemşerilerine hizmet edeceklerini söyledi.

Çeşitliikramların yapıldığı Genel Kurul, yeni yönetim ile katılanların birlikte hatıra fotoğrafı çekmesi ile son buldu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2747414/kaynarcalilar-dernegi-yeni-doneme-gecti