Antremanın davetsiz misafiri

Süper Amatör Küme A Grubunda mücadele eden Pamukova Gençlergücü?nün hafta içi Pamukova Atatürk Stadında takım halinde yaptığı minyatürkale antrenmanında davetsiz misafir vardı. Boncuk isimli köpek antrenman sahasına girerek futbolcular ile top oynadı.
Pamukova Gençlergücü hafta sonu (Pazar günü) Süper Amatör Küme A Grubunda Arfiyespor ile oynayacağı karşılamanın hazırlıklarını Pamukova Atatürk Stadında sürdürürken, sahaya giren sevimli köpek Boncuk futbolcuların minyatür kale maçına katılarak top oynadı.

Sevimli köpek Buncuk'un futbolcular ile top oynaması esnasındaortaya renkli görüntüler çıkarken, Pamukova Gençlergücü futbolcuları neşeli bir çalışma gerçekleştirdiler.
Futbolcuların minyatür kale maçın katılan sevimli köpek Boncuk, meşin yuvarlağın peşinde koşarken, kıvrak hareketleri ve futbolcuların attığı çalımlara verdiği tepki ile dikkat çekti.

Zaman zaman futbolcuların ayağından çaldığı toplarla, sevimli hareketler yapan boncuk futbolculara ve teknik heyete neşeli dakikalar yaşattı. Futbolcuların büyük ilgisini çeken sevimli köpek boncuk uzun süre antrenman sahasından çıkmadı.

Haberin Videosu

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2747542/antremanin-davetsiz-misafiri