Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
PROFESYONEL HAZIRLIK!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Sakarya Afet Yönetimi ve Eğitim Merkezi Projesi için düğmeye basıldı.

Yenisakarya
TEKNİKER MUCİT

SAÜ'de tekniker olarak görev yapan İbrahim Altunal, elektrikli araç pillerinin minimum 4 saat süren şarj edilme süresini 5 ila 10 dakikaya indiren yeni bir şarj modülü geliştirdi.

Sakaryahalk
VEKİL BUNU YAPARSA!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin hemen arkasında bulunan yeşil alana park eden lüks otomobil fotoğrafını önceki gün 'yorumsuz' başlığıyla yayınladık. Hiçte hoş olmayan bu görüntü sonrasında Büyükşehir Başkanvekili Necdet Tömekçe olduğu ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu tablo herkese 'pes' dedirtti.

Yenigün
AFET HAZIRLIĞI

Sakarya'da afet bilincinin arttırmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi'nin kuracağı 'Afet Eğitim Merkezi' projesine startı veren Başkan Yüce, şehrin tüm yönleriyle her an afete hazır olacağını söyledi.

Adapazarı Akşam Haberleri
'AFETLERE HAZIR OLACAĞIZ'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Afet Yönetimi ve Eğitim Merkezi projesi için hazırlıkların başladığını duyurdu. Yüce, tüm Türkiye'ye örnek olacağı proje ile afetlerin en az kayıpla atlatılmasının heedflendiği açıklaı.

Adapostası
ÇÖZÜN BU SORUNU

AK Partili, CHP'li, MHP'li ve İYİ Partili Milletvekilleri artık Sakarya'nın sorunlarının çözümü için birlikte hareket etme zamanı. Elele verip gücünüzü gösterin ve vergi iadesi sorununda Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye destek verin!

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2747678/yerel-gazetelerde-bugun