Mustafa Pektemek için müthiş iddia!

Siyah-Beyazlı takımın genç yıldızının menajeri Muhammet Ali Gençcan basında çıkan Mustafa Pektemek haberleri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gençcan yaptığı açıklamada;

BİZİ VE BEŞİKTAŞ'I RAHAT BIRAKSINLAR

"Beşiktaş çok büyük bir camiadır. Mustafa Pektemek'de bu camianın önemli bir parçasıdır. Bizlerde hem Beşiktaş'a hem de Mustafa Pektemek'e yakışır bir şekilde hareket etmeye çalışıyoruz. Eğer Mustafa Pektemek'in bir transferi olacaksa hem Beşiktaş Kulübü'nün vizyonuna hem de Pektemek'in vizyonuna yakışır bir şekilde olur. Transfer dönemi başladığından bu yana bazı kişiler bizim haberimiz olmadan Mustafa'yı tavsiye ettiklerini söylüyorlar. Öncelikle Beşiktaş'ın daha sonra bizim bilgimiz olmadan her hangi bir girişimin olma şansı yok. İnsanlar oturduğu yerden haberler yapıyorlar. Çıkan haberler tamamen hayal ürünüdür. Bu insanlar Beşiktaş'ı ve bizi rahat bıraksınlar." dedi.

B.MÜNİH, PEKTEMEK'İ TAKİP EDİYOR

" Beşiktaş Kulübü yöneticileri ile her gün görüşüyoruz. Mustafa Pektemek, Beşiktaş'ta resmi teklif alan tek oyuncudur. Avrupa'dan B.Münih, Mustafa Pektemek'i takip ediyor. Kendileri ile temaslarımız sürüyor. Ancak biz bu sene de Beşiktaş'ta kalmak istiyoruz. Ondan sonra Beşiktaş Kulübü yöneticilerinin bizlere vereceği bilgiler doğrultusunda Mustafa önümüzdeki sene takımdan ayrılabilir. Beşiktaş Kulübü'nün bilgisi olmadan hiç bir kulüp ile görüşemeyiz" diyerek sözlerini tamamladı.

Dnipro 8 milyon euroyu gözden çıkardı

Bu arada mali sıkıntı içindeki Beşiktaş, Portekizliler'i satmak için uğraşırken hiç de satmayı düşünmediği genç yıldızı Mustafa Pektemek'e Ukrayna'dan da cazip bir teklif geldi.

MENAJER ÖNERDİ

Çalıştırıcılığını İspanyol Juande Ramos'un yaptığı Dnipro kulübünün Mustafa'yı ciddi olarak istediği ve 8 milyon Euro'yu gözden çıkardığı öğrenildi. Menajer Mehmet Uludoğan'ın iyi tanıdığı Ramos'a Pektemek'i önerdiği ve Ramos'un da hem sezon içinde Beşiktaş maçlarını hem de milli takımı karşılaşmalarını izlediği ve genç futbolcuyu çok beğendiği ortaya çıktı.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2747837/mustafa-pektemek-icin-muthis-iddia