Türkiye Kamu Sen'den Bölge Adliyeye ziyaret

Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kenan Toka, Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı İrfan Korkmaz, şube başkan yardımcısı Selçuk Ayyıldız, Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı Fatih Kurt, Türk Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkan Yardımcısı Ferhat Duman, Türk İma-Sen İl Temsilcisi Cezayir Zehir ve Türk Büro-Sen Temsilcisi Erdinç Köse; Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Maşsavcısı Musa Çatal ve Mahkeme Başkanı Nuri Koçer'e ziyarette bulundu.

Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Musa Çatal, Türkiye Kam-Sen'in ziyaretinden memnun kaldığını ifade ederken; iki yıllık mazisi olan istinaf mahkemelerinin ülkemiz ve yargı adına hayırlara vesile olmasını diledi.

Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer de resen personel atamalarındaki eksikliklerin de tamamlanarak kurumun işleyişinin sorunsuz devam edeceğini söyledi.

Sendikaların şube temsilcileri, "Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır" sözünü destur edinmiş bir konfederasyon olduklarını vurguladı.

Türk Büto-Sen Şube Başkanı Kenan Toka, Başsavcı ve Mahkeme Başkanına personelin resen atanması işlemlerine dair taleplerini de iletti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2749501/turkiye-kamu-senden-bolge-adliyeye-ziyaret