Başbakan'a teşekkür ziyaretine gitti

Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Artvin'in Hopa İlçesi'ndeki mitingi sonrası çıkan olaylarda AK Parti seçim otobüsünden düşerek ağır yaralanan ve Rize Üniversitesi (RÜ) Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 16 gün boyunca tedavi gören koruma polisi Servet Erkan, sağlığına kavuşarak yeniden göreve başlamasının ardından Rize'ye geldi ve teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Erkan, "Burada herkesin benim üzerimde çok hakkı var" dedi.

Başbakan Erdoğan'ın koruma polisi Servet Erkan, iki meslektaşı ile birlikte Rize'ye geldi. Rize Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice'yi makamında ziyaret eden Erkan, sağlığına kavuşması sürecinde kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti, "Burada herkesin benim üzerimde çok hakkı var. Herkese teşekkür ediyorum" dedi. Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice de, Erkan'ın Rize'ye gelişinin vefa örneği olduğunu söyledi. Erkan ve beraberindekiler Emniyet Müdürü Yenice'ye, Başbakanlık Koruma Daire Başkanlığı adına plaket sundu.

DOKTORLARINA ZİYARET
Erkan, daha sonra tedavi gördüğü Rize Üniversitesi (RÜ) Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti, görüştüğü hastane Başhekimi Doç. Dr. Hasan Türüt'e teşekkür etti, plaket verdi.

YAZDIR

Hopa'da AK Parti seçim otobüsünden düşerek ağır yaralanan Servet Erkan'dan teşekkür ziyareti - "Burada herkesin benim üzerimde çok hakkı var"

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2750061/basbakana-tesekkur-ziyaretine-gitti