Erenler Belediyesi iftar yemeğinde buluştu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk her yıl ramazan ayında belediye personeli için düzenlediği iftar yemeğini bu sene de Güreser Et konağında verdi. Yemeğe Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcıları Osman Aydın, Ali Akdeniz, Belediye personeli ve güvenlik personeli katıldı.

Yemeğe katılan personelini kapıda karşılayan Öztürk daha sonra katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Öztürk; "Belediye olarak amirinden memuruna kadar hepimiz bir aileyiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren Erenlerimizi layık olduğu yere taşımak için hep beraber el ele vererek gece gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetlerde personelimizin büyük payı var. Erenler için gerçekleştirmiş olduğumuz her hayırlı hizmette siz değerli personelimizin emeği var. Gayretlerinizden dolayı hepinizi tebrik ediyorum ve davetimize icabet ettiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
İftar yemeğinin ardından yapılan duadan sonra masaları dolaşan Öztürk, personel çocukları Mina ve Ömer ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2751040/erenler-belediyesi-iftar-yemeginde-bulustu