Başkan Akcan'ın 3 saatte silinen paylaşımı!

MEDYABAR.COM

BaşbakanRecepTayyip Erdoğan'ın telefonla görüşme yapılırken çekilen fotoğrafın yer aldığı mesajdaBaşbakan Erdoğan'ın , Akyazı Belediye Başkanı Akcan'ı gece saat 01.30 sıralarında telefonla arayarak tam25 dakika gibi bir süre telefon görüşmesi yaptığı yazıyordu..

Başkan Akcan'ın profilinde paylaştığı mesajda şunları yazıyordu..

İlçemizde meydana gelen sel felaketi nedeniyle Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, dün gece saat 01:30'da arayarak sel felaketi ile ilgili olarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Başbakanımızın aradığı saat gecenin 01:30 itibariyle ekiplerin başında olduğumu söylediğimde teşekkür ederek çalışmalara devam edilmesi ve Akyazı'ya destek verecveklerini belirtti.

Yaklaşık 25 dakika süren telefon görüşmemizde Başbakan Akyazı'da can kaybının olmamasına sevindiğinive maddi hasar için "Akyazı'nın ve çevresinin sel felaketinden dolayı zarar görmesi bizi çok üzdü. Akyazılı kardeşlerimizin hükümet olarak yanındayız. Devletimiz çok güçlü. Akyazı'nın yaraları en kısa zamanda sarılacaktır." Dedi.

Başbakanımızın araması ve destek sözü vermesi Akyazılılar adına şahsımı çok sevindirmiştir.

ÖNCE YAYINLANDI AMA..

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akçan'ın profilinde yayınlanan bu mesaj özellikle yaklaşık 3 saat gibi bir süre yayında kaldıktan sonra bilinmeyen nedenle kaldırıldı..

Şimdi Akyazı'da Başkan Akcan'ın 'Başbakan ile 25 dakika görüştüğü' yazılan Facebook'taki bu mesajın kaldırılması konuşuluyor.

Kimine göre bu mesajı Facebook'ta iki ayrı profili bulunan Belediye Başkanı Akcan'ın çevresinde bulunan sosyal medyayla ilgili iletileri paylaşan görevliler yazdı ve belediye başkanının bilgisi yok..

Bu iddianın doğruluk derecesi nedir bilinmez ama, gecenin saat 01.30'unda başbakan'ın BaşkanAkcan'ı araması, üsttelikte 25 dakika gibi bir süre bir görüşme yapması ve bunlarında sosyal medyada paylaşıldıktan 3saat gibi bir süre sonra yayından kaldırılmasını Akyazılılar farklı yorumluyor..

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2752811/baskan-akcanin-3-saatte-silinen-paylasimi