'Adapazarı'nı Ben Değil, Biz Yöneteceğiz'

Vatandaşlar, toplandıkları köy kahvelerinde Demircioğlu'nu, büyük bir coşku ile karşıladılar.

Demircioğlu, "Yaklaşık 3 aydır alanda vatandaşın, kalabalığın içindeyiz. Adapazarı'nda yürümediğimiz sokak neredeyse kalmadı. Biz beraber oturup, beraber karar vereceğiz. Adapazarı'nı ben değil biz yöneteceğiz." dedi. Vatandaşların, "Seçildikten sonra başkan ile görüşmek istediğimizde bütün kapılar kapanıyor" sözlerine karşılık olarak ise Demircioğlu, "Bizim kapımız herkese açık. Ahmet Tufan Demircioğlu Allah nasip ederse bu kente yaşlanıp, bu kentte ölecek. Bugüne kadar verdiğim sözün arkasında hep durdum, bugünden sonra da yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermem. Bizler üretken, güler yüzlü ve şeffaf belediyecilik anlayışı ile başkanlığa talibiz. Biz tüm ekibimizle bilgimiz, geçmişimiz ve tecrübemizle hazırız" diye konuştu.

"Değişim Zamanı Artık Gelmiştir"

Adapazarı'n da değişim zamanının geldiğini vurgulayan Demircioğlu "Adapazarı'nı Allah nasip ederse alacağız. Siyasi görüşleriniz ne olursa olsun; biz hepinizi kucaklıyoruz. Büyük, küçük, yaşlı, genç herkes için değişim zamanı artık gelmiştir. Ben Adapazarı'nda yaşayan hemşehrilerim için, Adapazarı'nın sıkıntılarını çözmeye adayım." dedi.
Demircioğlu ziyaretinde vatandaşla buluşmaktan, yaşanılan şehrin meseleleriyle ilgili fikir alış verişinde bulunmaktan ve vatandaşın ilgisini görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, konuşmasına projelerinden bahsederek devam etti.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2752858/adapazarini-ben-degil-biz-yonetecegiz