Sarhoş 112 ekibinin üzerine yanan sobayı devirdi

*İsmail Çetintaş Pamukova'dan yazıyor..

Pamukova Ahılar Köyünden Cengiz Özkan (33) alkol aldıktan sonra 112 Acil'i arayarak rahatsızlandığını ve köye ambulans gönderilmesini istedi.
Pamukova 112 acil istasyonundan çıkan ekip Pamukova Ahılar köyünde Cengiz Özkan'nün evine giderek müdahale etmek istediler.

112 ekibinden biri bayan iki Acil Tıp Teknisyenini karşısında gören Cengiz Özkan" Niye geldiniz?" dedi.

112 Acil ekibinde bulunan teknisyenler " Çağrı merkezini aramışsınız hasta olduğunuzu ve acil ambulans istediğini söylemişsiniz"deyince alkollü olan C.Ö. iddialara göre önce "Defolun gidin evimden" dedikten sonra oda da yanan sobayı 112 Acil ekibinde bulunan teknisyenlerin üzerine devirmesi sonucu iki teknisyen çeşitli yerlerinden yaralanarak Pamukova Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edildiler.

Olay sonrası çeşitli yerlerinde yanık izleri oluşan 112 Acil Tıp Teknisyenleri , kendilerini yaralayan alkollü Cengiz ÖzC.Ö den şikayetçi oldular.

C.Ö.nün daha öncede alkol aldıktan sonra defalarca 112 Acil hattını arayarak ambulans istediği, köye giden ekiplerinin C.Ö.yüalkollü halde bulunca yerinde müdahale edip geri döndükleri tespit edildi.

Ahiler Köyünden yaşayan C.Ö nün 3 çocuk babası olduğu ve günü birlik işlerde çalıştığı bildirildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2753701/sarhos-112-ekibinin-uzerine-yanan-sobayi-devirdi