'Geyve Karaçam Sağlıklı Suya Kavuştu'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve Karaçam Seçim İrtibat Bürosu'nun açılışına katıldı. Geyve Belediye Bakanı Murat Kaya'nın da hazır bulunduğu programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, seçimlere çok iyi bir şekilde hazırlandıklarını ve Geyve'den şehirdeki en yüksek oyu almayı hedeflediklerinin altını çizdi.

Geyve için...
Irmak'ın ardından konuşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, "Önümüzdeki dönem yürürlüğe girecek Büyükşehir Yasası ile hizmetlerimizin standardı daha da yükselecek. Tüm köylerimiz, mahallelerimize daha kaliteli hizmet ulaşacak. İlçemizin gelişimi devam edecek. Biz, milletimizin güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah, 30 Mart'ta sizlerden alacağımız güçlü destek ile aynı azimle Geyve için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Berrak, birinci sınıf içme suyu
Mitinge gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Hamdolsun, milletimizden aldığımız destek ile ilçelerimizde önemli yatırımları hayata geçirdik. Bölgedeki su sorununu çözüme kavuşturduk. Hizmete aldığımız Arifiye-Hacımercan-Çaybaşı İçme Suyu İsale Hattı ile Karaçam'a birinci sınıf içme suyu ulaştırdık. Hemşehrilerimizin çeşmelerinden sağlıklı içmesuyu kesintisiz bir şekilde akıyor" şeklinde konuştu.

Büyükşehir'in hizmet eli Karaçam'da
30 Mart'ın ardından ilçelerin ulaşım, altyapı, su, itfaiye ve mezarlık hizmetlerinin Büyükşehir Belediyesi'nin güçlü hizmet eliyle gerçekleştirilecek olmasının önemine değinen Başkan Toçoğlu, "Seçimlerin ardından yürürlüğe girecek Büyükşehir Yasası ile köylerimize, mahallelerimize daha kaliteli hizmetler daha hızlı bir şekilde ulaşacak. Köy ve grup yolları sıcak asfaltla buluşacak. Daha önce muhtarımızdan gelen istek üzerine Karaçam'da 4 kilometrelik güzergahın asfalt çalışmasını gerçekleştirmiştik. inşallah önümüzdeki dönemde hizmetlerimiz artarak devam edece" ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2754064/geyve-karacam-saglikli-suya-kavustu