O şüpheli tutuklandı!

MEDYABAR.COM

SOSYAL medyada açtığı sahte profil ile kendisini çocuk doktoru gibi tanıtarak, iletişime geçtiği annelerden bebeklerinin fotoğraf ve videolarını atmasını istediği iddiasıyla gözaltına alınmasının ardından serbest bırakılan C.K. isimli şüphelinin emniyetteki ifadesinde "Eğlenmek için kurdum, çok pişmanım" dediği ortaya çıktı.

Sosyal medya ağlarından Instagram'da 'çocuk cerrahı' olduğunu iddia ederek sahte hesaplar açan C.K., kendisiyle iletişime geçen annelerden, rahatsızlığı bulunan bebeklerinin fotoğraf ve videolarını istediği iddiasıyla Sakarya Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.

Emniyette ifade veren C.K.'nın "Tamamen eğlenmek amaçlı çocuk cerrah sitesi kurdum. Ailelerde bana çocuklarının fotoğraflarını attılar. Çok pişmanım" dediği öğrenildi. İfadesi alınmasının ardından tutuklama talebiyle adliyeye sevk edilen C.K., mahkemenin verdiği Adli Kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Serbest bırakılmaya Cumhuriyet Başsavcılığınca itiraz yapıldı. Şüpheli hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Yeniden yakalanan şüpheli C.K. Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilerek, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

BU HABERLE İLGİLİ

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2754072/o-supheli-tutuklandi