Tabiat parkları ve anıtları toplantısı düzenlendi

TABİAT PARKLARI VE TABİAT ANITLARI KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Haluk Özder, Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz, Adapazarı Orman Bölge Müdür Yardımcıları, Orman İdaresi ve Planlama, Odun Dışı Ürün ve Hizmetler, Orman Zararlılarıyla Mücadele Şube Müdürleri, Milli Parklar Şube Müdürü Murat Kefelioğlu, Sakarya ve Kocaeli İlleri Şube Müdürleri ve Mühendisleri ile Birlikte Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda Devlet Avlakları, Tabiat Parkları ve Tabiat Anıtları ile ilgili olarak 1. Bölge Müdürlüğü taleplerinin değerlendirilmesi, müracaat ve inceleme yöntemi ve iki kurum arasında koordinasyonun ne şekilde yapılacağı konusunda toplantı yapıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Sakarya ve Kocaeli Şube Müdürlüklerinin sunumlarında mevcut Devlet Avlakları, Tabiat Parkları ve Tabiat Anıtları geniş şekilde incelenerek yapılması gereken çalışmalar ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.

Toplantının ardından Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Haluk Özder, Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz ile birlikte Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürü ve Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Akbulut'u makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2754281/tabiat-parklari-ve-anitlari-toplantisi-duzenlendi