Sakaryalı Bahadır Keskin feci kazada can verdi

Bolu'da TEM yolunda Bolu'da TEM yolunda kontroden çıkan ve çekici kısmı bariyerleri aşarak köprüde asılı kalan TIR'ın dorsesine arkadan otomobil çarptı. Kazada 19 yaşındaki Sakaryalı Muhammed Bahadır Keskin hayatını kaybetti

Ankara yönüne giden Adnan Kuban yönetimindeki 31 ADZ 13 plakalı TIR, sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi.

Köprüde sürüklenen TIR'ın çekicisi beton bariyeri aşarak köprüden aşağıya sarktı. Çekici, İstanbul ve Ankara yönündeki iki köprü arasında gerili olan çelik halatın da etkisiyle 40 metre yükseklikte asılı kaldı.

Bu sırada arkadan gelen Mustafa İsmail Keskin (30) yönetimindeki 17 YL 952 plakalı otomobil, yolda ters dönen TIR'ın dorsesine çarptı. Yaralanan sürücü Mustafa İsmail Keskin, Ayşe Müge Keskin (34), Rahime Keskin (52) ve Bahadır Keskin, itfaiye ekibi tarafından araçtan çıkarılarak kentteki hastanelere sevk edildi. Bahadır Keskin, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

İtfaiye, AFAD, UMKE ve AKUT ekipleri, köprüde asılı kalan çekicide mahsur kalan TIR sürücüsünü kurturmak için çalışma başlattı. İtfaiye eri, merdivenli araçtan aşağıya sarkıtılan halatla çekiciye ulaştı.

Kendisine verilen can yeleğini giyen sürücü, halat bağlanıp aracın penceresinden dışarıya çıkarılarak yukarıya çekildi.

Büyük korku yaşayan ve hafif yaralanan sürücü Kuban, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza nedeniyle TEM'in Ankara yönü ulaşıma kapatıldı. Araçlar D-100 Karayolu'na yönlendirildi. Yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından yol yeniden açılırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Toprağa verildi

Bahadır Keskin'in cenazesi daha sonra memleketi Adapazarı'na getirildi. Keskin'in cenazesi evinde helallik alınmasının ardından Orhan Camii'ne getirildi. Talihsiz genç burada büyük bir kalabalığın kıldığı cenaze namazının ardından toprağa verildi.

BU HABERLE İLGİLİ DİĞER HABERLER:

Kaza kurbanı Bahadır'a zor veda

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2755288/sakaryali-bahadir-keskin-feci-kazada-can-verdi