Ali Poyrazoğlu Sakarya'daydı

40. yılını kutlayan Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, 9 Mart akşamı son oyunları "Beni Unutma" ile Şahin Okulları'ndaydı. Öğrencilerden, öğretmenlere, velilerden, yönetim kadrosuna dek tüm Şahinliler oditoryumda bu keyifli ana tanıklık etti.
1. bölümde bireysel alzheimer meselesi üstünden stand-up, 2 bölümde ise kurmaca bir metinle coğrafyamızdaki toplumsal belleksizliğin işlendiği oyunda Ali Poyrazoğlu'nun dilinden dökülen "İçinizdeki genci öldürmeyin, taş olursunuz" sözü oyunun baskın mesajlarından bir tanesiydi. Yaklaşık iki buçuk saat süren oyun, özellikle kişisel gelişim seminerini andıran bölümleri ile seyirciye bilinç aşılama gayesindeydi.

Oyunun yazarı, yönetmeni ve oyuncusu Ali Poyrazoğlu, oyun bittikten sonra, başta tiyatro salonu olmak üzere böylesi imkanlar içeren nadide bir kampüsü meydana getirdikleri ve yürüttükleri için Şahin Okulları'nın kurucu ve yönetim ekibini tebrik etti. Poyrazoğlu, "Burası bir çöl, Şahin Okulları bu çölün ortasında bir vaha. Burada okuyan çocuklar şanslı çocuklar. Bizler böylesine donanımlı bir okulu, hele hele tiyatro sahnesi olan bir okulu hayal bile edemezdik." dedi. Tekrar misafir olmak istediğini de dile getirdi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2755368/ali-poyrazoglu-sakaryadaydi