Sapanca'lılar iftar sofrasında buluştu

İftar sofrası bu sefer de Sapanca'da kuruldu. İlçe merkezinde gerçekleştirilen iftar programına ilgi bir hayli yoğundu. Başkan Toçoğlu masaları tek tek dolaşarak vatandaşların Ramazanını kutladı.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından ilçelerde düzenlenen iftar programları devam ediyor. Gerçekleştirilen iftar programlarına Sakaryalılar büyük ilgi gösteriyor. İftar sofraları bu sefer de Sapanca İlçesi'nde kuruldu. Gerçekleştirilen iftar programına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun yanı sıra Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, Sapanca Kaymakamı Osman Sarı, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ve Sapancalılar katıldı. İftar öncesinde masaları tek tek dolaşan Başkan Zeki Toçoğlu, Sapancalıların Ramazanlarını kutladı. Daha sonra iftar yemeğine geçildi.

Başkan Toçoğlu'na teşekkür

Sapancalılarla birlikte iftarını açan Başkan Zeki Toçoğlu, iftar sonrasında da vatandaşlarla sohbet etti. Bu sene ilçelerde düzenlenen iftar programlarını değerlendiren Başkan Toçoğlu, "Dolu dolu bir ramazan ayı yaşıyoruz. Bu sofralarda binlerce vatandaşımızla birlikte iftar yapıyoruz. Gerçekten çok güzel bir duygu" diye konuştu. İftar programının Sapanca'da gerçekleştirilmiş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu ise, "Burada, hemşerilerimizle birlikte çok güzel bir şekilde iftar yaptık. Bu ortamı bize sağlayan Zeki Başkanımıza ve Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyoruz" dedi.

Haberin Videosu

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2755447/sapancalilar-iftar-sofrasinda-bulustu