MHP’den Dokurcun çıkarması

Düzenlenen mitingde Milletvekili Münir Kutluata, Belediye başkan adayları Orhan Ünver ve Bahattin Dertlioğlu, ilçe başkanı Ahmet Birinci ve belediye meclis üyesi adayları tek tek halkı selamladı.

İlk konuşmayı evsahibi Dokurcun Belediye Başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ruhi Yılmaz yaptı. Yılmaz konuşmasında; "1992 yılından 2004 yılına kadar ben burada meclis üyeliği yaptım. 2002 yılından 2014 yılına kadar da bu memlekette çamurda yürüyen, yağmurda yürüyen, karda yürüyen bir kardeşiniz olarak ve bugün burada sözün bittiği yerde şimdiye kadar yaptıklarımız, çalıştıklarımız, yapamadıklarımız, inşallah bugünden sonra Allah bize nasip eder, büyükşehir başkanımızla, Akyazı belediye başkanımızla bu yola devam edeceğiz, hizmete devam edeceğiz" dedi.

Ruhi Yılmaz'ın ardından Akyazı Belediye Başkan Adayı Bahattin Dertlioğu konuşmasını yaptı. Dertlioğlu; "Dokurcun Belediyesi halkını yani sizleri en içten dileklerimle kutluyorum. Sizlerle birlikte olmak çok güzel. İnşallah seçimlerden sonrada sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver konuşmasında; "Bugün burada bizlerle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Bugün Dokurcun'da 1992 yılında kurulan Dokurcun Belediyesinde sizlere kesintisiz hizmet eden Ruhi Yılmaz kardeşimize teşekkür ediyorum. Gerek belediye meclis üyeliğinde, gerekse belediye başkanlığında da yaptığı hizmetlerden dolayı MHP'nin gurur kaynağı olduğu için sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Son olarak MHP Milletvekili Münir Kutluata konuşmasını yaptı; "Dokurcun çok özellikli bir yer ama iktidar şansımız olmadığı için yaşadığı güçlükleri üzüntüyle izledik. Hizmetlerin geri çevrildiği iktidarın hizmet edemediği, daha doğrusu kapatmadan rahat edemediği Dokurcun Belediyesiyle Dokurcun'un üst birimleri Akyazı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla eksiklerini giderme fırsatı yakalayacağımızı ümit ediyorum" dedi.

MHP heyeti Dokurcun'da gerçekleştirdiği mitingin ardından esnafları gezerek seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2755513/mhpden-dokurcun-cikarmasi