Madem ki haftası; yazalım

Yalçın Koçak
Yalçın Koçak

Kanser çağımızın illeti.

Bu hafta, kanser haftası, yazalım o zaman.

İsrail denilen eski eyalet topraklarımızda bu hastalık yok.

Biz de hastane istatistikleriyle oynandığı için kanserden ölümler az gözüküyor.(Ölüm sebebine genelde solunum yetmezliği, kalp yetmezliği v.s yazılır)

Bir hastanın devlet sigorta sağlık sistemine maliyeti 250 bin liradan az değildir.

Tüm ilaçlar büyük bir kumpanyanın tekelindedir.

Bütün bu pis hastalığın doktorları masum konferans ve gezilerle brif edilirler?

Gelelim nedenlerine;

NBŞ'li (Nişasta Bazlı Şeker) gıda ile beslenen farelerde felaket tümörler çıktı. Şeker bi zatihi kanser besleyici.
En çok tükettiğimiz su içine katılan flor ve diş macunlarındaki florüd maddesi.

Tükettiğimiz ekmekteki ne idüğü belirsiz maya (Türkiye'de bakın bir müslümanın maya fabrika veya tesisi var mıdır.)

Yediklerimizin GDO'lu tohumları. Dünya da bir tohum mafyası var.(Oysa biz büyük Asya'dan Anadolu'ya getirdiğimiz töremizde tohum ve damızlık konusunda çok hassastık. Başkaldırıya varıncaya kadar bu konuda ketumduk, unutturdular ; Neslin Bekası vazifemizi)

12 Mart 1971 muhtıra sonrasında oluşturduğu yandaş hükümete en müessir (Tesirli) kanser ilacını bize ektirtmemeyi başarmış müttefiklerimiz.

Anadolu'nun bilinen 8 bin yıllık nebatatı olan Keneviri (hem dişisi hem de erkeğini) bize ektirmeyerek topraklarımızı da bereketsizleştirmişlerdir.

Kastamonulu bir sarımsak ekicisi biz kendiri bırakalı beri sarımsağın tadı gitti derken, kendirin toprakta ki insana çok elzem olan selenyumu yukarı çektiğini ve o tarlaya ekilen sarımsağında gerçekten ilaç gibi olduğunu söylüyordu.

Bu yıl bulabildiğimiz kadar tohumu, izinli 19 vilayetimizde ektirebildiğimiz kadar ektirdik.

Mutlu olduğumuz konu; TBMM'nin de geç de olsa işin farkına vararak " Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Araştırma Komisyonu" kuruyor olması.

Endüstriyel Erkek Kenevirin yanı sıra Kanserin tek savaşçı ilacı "CBD" yi veren dişi Kenevirinde özel alanlardan süratle ekiminin ve bu ilacın yurt dışından ithalatla değil, milli olarak imalatla sağlanabilmesinin önünün de açılması gerektiğini her fırsatta, her ortamda söylüyoruz.

Biz de olan bir ilaç için dünya tröstlerini ihya etmeyelim. Ey bürokrasi bu mesele hayati bir meseledir, bırakın önünde durmayı, bu meselenin önünü açın, ülkemin insanı bu melun hastalıktan kırılıyor, milyarlarca dolarımız boş tedaviler de heba ediliyor.

Vazifede olup da bu bize yasaklatılmış nebatatın hakkını vermeyenler, hukuki düzenleme ile yasakları kaldırmayanlar, bakın her şeyi gören, işiten var,Ziya ÖZEL'i Amerika'ya kaçırtanlar kendi akrabaları kanser olunca bitkilerden medet aramaya başladılar.

Kanserin ilacı Kenevir'dir.

Okumayan, araştırmayan, haksız yasakları kaldırmayan hukuki ve tıbbi düzenlemeleri yapmayan makam ve mevki sahiplerine Mevla sorsun.

- Medyabar, Yalçın Koçak tarafından kaleme alındı
https://medyabar.com/makale/2756799/yalcin-kocak/madem-ki-haftasi-yazalim