Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş Bülteni

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: YARALAMA KASTEN(MÜESSİR FİİL)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü meydana gelen Kastan Yaralama-Mala Zarar Verme olayla ilgili olarak 54 FK *** plaka sayılı araç sürücüsü Ö.K. ve arkadaşı Y.T. isimli şahıslar, tanımadıkları şahıslar tarafından darp edilip araçlarına zarar verildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP ŞAHIS

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü Polis Merkezi Amirliğine gelen Müşteki S.B. isimli şahıs beyanında; öz oğlu M.C.B.? in sabah okula gittiğini ve bu saate kadar halen dönmediğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü Polis Merkezi Amirliğimize gelen G.S. isimli şahıs halen kullanmakta olduğu telefonu hattından arayan M.P. isimli şahsın kendisini ve T.S.' ı çıkan anlaşmazlık yüzünden arayarak küfür edip tehdit ettiğini beyanla müracaatta bulunması üzerine tahkikata başlanmıştır

SUÇ NEVİ

: YARALAMA İHMAL VE KAZAEN(MÜESSİR FİİL)

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat:10.00 sıralarında Müşteki T.A. isimli şahıs temizlik görevlisi olarak çalıştığı binada su bidonu çıkarttığı esnada sağ el serçe parmağını kapı kolu ile el arabasının kolu arasına kendi ihmali ve dikkatsizliği neticesinde sıkıştırarak yaralanması ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: İŞ KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat 14.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili M.Ç. isimli şahıs iş yerinde aracını tamir ettiği esnada kendisini yaraladığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: KASTEN YARALAMA

OLAYIN ÖZETİ :15/12/2015 günü saat 11.00 sıralarında, meydana gelen kasten yaralama, tehdit ve hakaret olayı ile ilgili olarak, N.D. ve Y.D. ile M.N. , M.N. ve S.B. isimli şahıslar birbirlerini darp ederek yaraladıkları, çeşitli tehdit ve hakaretlerde bulunduklarının anlaşılması üzerine tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP ŞAHIS

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat:00.00 sıralarında meydana gelen kayıp şahıs olayı ile ilgili olarak B.Ç. isimli şahsın gece saatlerinde ikametten ayrıldığı anlaşılmış, tahkikat devam etmektedir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: YARALAMA KASTEN(MÜESSİR FİİL)

OLAYIN ÖZETİ :06.11.2015 günü M.O.K. isimli şahıs arkadaşı N.Y.' ün şaka amaçlı boğazını sıktığı ve şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde rahatsızlandığı anlaşılmış, olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat:13 00 sıralarında A.T. ve A.P. isimli şahıslar ile K.T. isimli şahıs arasında alacak verecek meselesi yüzünden karşılıklı sözlü şekilde meydana gelen tehdit hakaret olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP EŞYA

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü Polis Merkezi Amirliğimize müracaat eden H.S. isimli şahıs HTC M 8 Marka Cep telefonunu kaybettiğini beyan ederek müracaatta bulunmuş, aynı gün içerisinde şahıs ek müracaatla telefonunun bulunduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :25.12.2015 günü saat 13:40 sıralarında gerçekleşen Tehdit Hakaret olayı ile ilgili M.K. isimli şahıs beyanında; T.T. ve M.B. isimli şahısların kendisini aradığını ve tehdit ettiğini konu hakkında iki şahıstan da davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: HAKARET VE SÖVME

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü Müşteki S.K. isimli şahsın alınan ifadesinde H.C. ile A.C. isimli şahısların kendisine hakaret ve tehditlerde bulunduklarını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: YARALANMA (İHMAL VE KAZAEN)

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki M.A. isimli şahıs, 14/12/2015 günü saat: 18:30 sıralarında fabrikada çalıştığı sırada, dikkatsizliği nedeniyle makinayı çalışır vaziyette silerken sol orta parmağını makineye kaptırarak parmağının yaralanmasına neden olduğu, dava ve şikayetin olmadığı anlaşılarak tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat: 23:42' de müracaatta bulunan E.A. ve F.D. isimli şahıslar ifadelerinde, 14/12/2015 günü saat: 22.30 sıralarında idaresindeki 34 VP **** plakalı araçla seyir halindeyken bir anda 54 BD *** plakalı araç sürücüsünün direksiyonu sola doğru kırdığını, aracı durdurduğunu, araçta bulunan üç şahzın kendilerini tehdit ettiğini beyan etmişlerdir. Tahkikat başlatılmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP EŞYA

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü Müşteki R.Ç.A. isimli şahıs Polis Merkezine yapmış olduğu müracaatında; kol çantasının içinde bulunan siyah büyük taşlı ve Collins ibareli cüzdanı ve cüzdanı içinde bulunan para, kendisine ait Nüfus Cüzdanı, Öğrenci Kartı, bankamatik kartları, 25 Adet vesikalık fotoğrafı, 16 GB'lik flash belleği ve değişik kartvizitlerinin olmadığını fark ettiğini, beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

3-TRAFİK OLAYLARI

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :15/12/2015 günü saat.08.30 sıralarında A.Y. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 06 HA **** plakalı araç ile sürücülüğünü M.A.'ın yaptığı 54 E **** plakalı aracın çarpışmaları sonucu meydana gelen ölümlü Trafik kazasında, A.Y. isimli şahıs kaza sonrası ambulans ile hastaneye götürülmüş, şahsın eks olduğu bilgisi alınması sonucu, tahkikata başlanılmıştır.

2-ASAYİŞ OLAYLARI

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: YARALANMA (İHMAL VE KAZAEN)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat. 20.40 sıralarında Polis Merkezimizi arayan Devlet Hastanesi görevlilerinin hastaneye eli sobaya değerek yaralanan M.T. isimli bir çocuğun ailesi tarafından geldiğini bildirmesi üzerine, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP ŞAHIS

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü Saat: 21.30 sıralarında polis merkezimize gelerek müracaatta bulunan E.B. isimli şahıs ifadesinde; öz kızı olan S.B.' ın 13.12.2015 tarihinden beri kayıp olduğunu ve halen kızının eve dönmemesi sebebiyle müracaatta bulunduğunu beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: İŞ KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü müşteki H.C.B. isimli şahıs iş yerinde demir kestiği esnada demirin dudağına çarpması neticesinde hayati tehlike olmaksızın yaralanmış, şahsın alınan ifadesinde kimseden davacı olmadığını beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: ZEHİRLENME

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat:14.00 sıralarında meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili S.A. isimli şahıs ifadesinde; oğlu B.A. ile evde oturdukları sırada oğlunun masa üzerinde bulunan ilaçlarını aldığı fark ettiğini, ilaçları içip içmediğini göremediğini tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü ve tedavisini yaptırdığını çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmiş olup, tahkikata başlanmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: İŞ KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat 14.00 sıralarında Fabrikada meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Mağdur H.Y. isimli şahıs tedavisinin ardından hastaneden ayrıldığı anlaşılmış olup, konu ile ilgili olarak gerekli tahkikata başlanılmıştır

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat 16.00 sıralarında meydana gelen Kişilerin Huzur ve Sükunu Bozma - Tehdit olayı ile ilgili olarak Y.K. isimli şahıs İ.A. tarafından telefon ile rahatsız edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat 23.30 sıralarında polis merkezine gelerek müracaatta bulunan E.K. isimli şahıs saat 20.00 sıralarına N.E. ve M.E.? in kendisine telefon yoluyla tehdit ve hakarette bulunduğunu şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: YARALAMA İHMAL VE KAZAEN(MÜESSİR FİİL)

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat 23:00 sıralarında S.K. isimli şahıs dengesini kaybedip kalmış olduğu pasaj içerisinde düşmüş olup, düşerken de dükkan camına temas etmesi sonucu kolundan yaralanmış, olayla ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP ŞAHIS

OLAYIN ÖZETİ :18.11.2015 günü Saat 04.00 sıralarında meydana gelen kayıp şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki N.A. isimli şahıs beyanında eşi E.A.? ın ikametlerinden ayrıldığını ve kendisinden haber alamadığını beyan ile müracaatçı olmuştur. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat 12.30-13.00 sıralarında gerçekleşen Tehdit olayı ile ilgili olarak İ.I. ve U.I. isimli şahıslar beyanlarında; daha önceden davalı oldukları R.G. isimli şahsın önlerini keserek tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SUÇ NEVİ

: KAYIP EŞYA

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat:18:00 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize gelen Z.T. isimli şahıs kiralamış olduğu 34 VF **** plaka sayılı araca ait evrakları ve kendisine ait de düzenlenmiş sürücü belgesini kaybettiği beyanla müracaatta bulunması üzerine tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü Saat:19:30 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize gelen A.Ç. isimli şahıs E.K. isimli şahsın kendisini tehdit edip küfürler ettiği beyanla müracaatta bulunması üzerine tahkikata başlanmıştır

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: İŞ KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat:12.00 sıraları meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki M.Ş. isimli şahıs ifadesinde; maket bıçağı ile kumaş kesimi yaptığı sırada kendi dikkatsizliği sonucu parmağını kestiğini olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

SUÇ NEVİ

: İŞ KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat:12.00 sıraları meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ş.K. isimli şahıs ifadesinde; olay günü hareketli bant üzerindeki ürünleri aldığı sırada sağ elinin bant ve merdane arasına sıkışması sonucu iş kazası geçirdiğini olayla ilgili şikâyetinin olmadığını beyan etmiştir.

SUÇ NEVİ

: YARALANMA (İHMAL VE KAZAEN)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat:16.30 sıraları meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki T.J.P. isimli şahıs alınan ifadesinde; olay günü toplantı amaçlı gelmiş olduğu Fabrikada rahatsızlandığını revirde oturduğu koltukta gözü kararması sonucu bayılarak yere düştüğünü bu esnada burnundan yaralandığını olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

SUÇ NEVİ

: YANGIN (İHMALEN)

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat:10.30 sıraları meydana gelen Yangın olayı ile ilgili Müşteki İ.N. isimli şahıs ifadesinde; kömürlükte sobanın kovasını değiştirerek çıktığını kömürlük önünde bulunduğu sırada içeriden dumanların gelmesi üzerine 110 itfaiye ekibini çağırdığını meydana gelen yangında ikametinde ve kömürlükte zarar ziyanın olmadığını olayın kendi dikkatsizliği sonucu meydana geldiğini kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.

SUÇ NEVİ

: KASTEN YARALAMA

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat:20.35 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama ve Tehdit iddiası olayı ile ilgili A. G. isimli şahıs, M.T. ve yanında bulunan üç kişi tarafından darp edildiğini, M.T.'nun olay esnasında kendisini tehdit ettiğini beyan etmesi üzerine konu hakkında tahkikata başlanmıştır..

SUÇ NEVİ

: KAYIP ŞAHIS

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat 08:00 sıralarında M.K. isimli şahsın okuluna gitmediğinin anlaşılması üzerine meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Şahsın arama çalışmalarına başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: MALA ZARAR VERME

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki T.G. isimli şahıs, 15.12.2015 günü saat 11.25 sıralarında 54 NF *** plaka sayılı aracıyla seyir halindeyken plakası tespit edilemeyen kamyonet üzerinden düşen tahta parçasının aracına zarar verdiğini beyan edere davacı ve şikayetçi olmuş,olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: MALA ZARAR VERME

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat 22:00 sıralarında gerçekleşen Mala Zarar Verme ve Hakaret konuları ile ilgili olarak; Müşteki A.Ç. isimli şahsın alınan beyanında, ikametinin üst kıtında bulunan dairenin banyo kısmından kendisinin banyosuna su damladığını ve konu hakkında M.K. isimli şahsa bilgi verdiğini beyan etmiştir. Olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: KAYIP EŞYA

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki T.N. isimli şahıs 16/12/2015 günü yaptığı müracaatında, içerisinde hat bulunan samsung galaxy prime marka cep telefonu ile kılıfının içerisindeki adına düzenlenmiş ikamet izin belgesini kaybettiğini beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

SUÇ NEVİ

: DOLANDIRICILIK

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki G.K. isimli şahıs 16.12.2015 tarihinde alınan ifadesinde kullanmış olduğu hattını arayan bayan bir şahsın hayat sigortası ile ilgili aradığını, eğer hayat sigortasını kapattırmazsa 2.400 TL para ödemek zorunda kalacağını, kapattırmak için kredi kartının ön yüzü ve arka yüzündeki numaralarını istediğini kendisinin de numaraları verdiğini, daha sonra kredi kartının limitinin azaldığı şeklinde mesaj gelmesi üzerine bankayı aradığını, 1.078.66 TL parasının kredi kartından çekilmiş olduğunu öğrendiğini beyan etmiş olup, tahkikata başlanılmıştır

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: KASTEN YARALAMA

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat 02.00 sıralarında meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili D.G. ile M.K. isimli şahıslar arasında darp olayının meydana geldiği tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: KASTEN YARALAMA

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat: 21.20 sıralarında S.G. ve Ö.F.A. isimli şahıslar birlikte yürüdükleri sırada K.Y. isimli şahıs tarafından hakaret etmesi üzerine olay yerinde bulunan T.T. isimli şahıs tarafından hayati tehlike olmaksızın darp edilmiştir. olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KAYNARCA İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

SUÇ NEVİ

: KASTEN YARALAMA

OLAYIN ÖZETİ :15.12.2015 günü saat 19.03 sıralarında O.Ö. isimli şahıs kendisini ismini S. olarak bildiği ve tanımadığı iki kişi tarafından darp edildiğini ve bu şahıslardan şikayetçi olduğunu belirtmesi üzerine devlet hastanesine intikal edilmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: İŞ KAZASI

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat 10.00 sıralarında K.E. isimli şahıs paspas yaptığı esnada bir anlık dalgınlıkla sol ayağını odada bulunan kalorifer peteğine çarpması sonucu sol ayağından yaralandığı anlaşılmış, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SUÇ NEVİ

: HAKARET VE SÖVME

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat 12:00 sıralarında polis merkezimize gelen Y.M.isimli şahıs, S.Y. isimli şahsın kendisine hakaret ettiğini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

SUÇ NEVİ

: YARALAMA KASTEN(MÜESSİR FİİL)

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak; Müşteki U.S. isimli şahıs ifadesinde T.D. , K.D. , M.T. ve isimlerini bilmediği iki şahsın daha kendisini darp ettiklerini davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: KASTEN YARALAMA

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü saat:10.30 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize intikal eden Kasten Yaralama olayı ile ilgili S.K. beyanında C.H. isimli şahıs ile yol verme meselesi yüzünden tartıştıklarını, darp edildiğini, şahsın kendisini tehdit ettiğini, belirtmiş, konu hakkında tahkikata başlanılmıştır.

SUÇ NEVİ

: TEHDİT(ŞAHIS ALEYHİNE)

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili olarak C.H. isimli şahıs N.Ö. tarafından telefon ile tehdit edildiği anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

SUÇ NEVİ

: MALA ZARAR VERME

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2015 günü saat 12:00 sıralarında meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili olarak E.A. isimli şahsın alınan ifadesinde kendisinin 14.12.2015 günü saat 11:00 sıralarında evini E.T. , S.T. , Y.T. , M.T. , R.T. , B.T. ve S.T. isimli şahıslar tarafından dağıtılıp kırıldığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

TARAKLI İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

SUÇ NEVİ

: HAKARET VE SÖVME

OLAYIN ÖZETİ :16.12.2015 tarihinde saat 10:00 sıralarında polis merkezine gelerek müracaatta bulunan V.N. isimli kişi alacak verecek meselesi yüzünden R.A. ile tartıştığını tartışma sırasında şahsın kendisine hakaret ve tehdit ettiği beyanında bulunmuş, olayla ilgili olarak tahkikata başlanmıştır

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2758056/sehirde-bu-olaylar-oldu-asayis-bulteni