MEB-DER 'Yetmez mi?' kitabını yayımladı

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Başkanı Ali Akıllı; kendimize ve kentimize artı değer katacak çalışmalar yaparak ülkemize katkı sunmak istiyoruz. YETMEZ Mİ? adlı kitabımızı yayınlamaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Kitabımız son 2 yılda eğitime ve gündeme dair kaleme aldığımız yaklaşık 80 kadar köşe yazımızdan oluşuyor. Kitabımızı üyelerimize, dostlarımıza, misafirlerimize, ziyaret ettiğimiz bürokrat ve sivil toplum kuruluşu yöneticilerine hediye ediyoruz. Bir anlamda ülkemizin içinden geçtiği sancılı ve kritik dönemlerde ele aldığımız yazılarımızla biz böyle düşünüyoruz diyerek tarihe not düşüyoruz.

Kitabımızda çocuk eğitiminden, akran zorbalığına, Sebateyistlikten kripto paralele, Oligarşik bürokrasiden başkanlık sistemine, Kudüs'ten Suriye'ye bir çok konuya değindik. Yeri geldi namaz kılan köleler olmayacağız diye haykırdık yeri geldi kahrolsun reel politik yaşasın hayal politik dedik. Büyük emeklerle hazırladığımız birbirinden güzel yazıları okuyucularımıza derleyerek sunduk. Gördüğümüz ilgiden ve geri dönüşlerden dolayı mutluyuz dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2758427/meb-der-yetmez-mi-kitabini-yayimladi