Ölüme böyle gitti.. İşte o anlar

D-150 Karayolunun Taraklı Gölpazarı Kavşağı Taraklı Belediye Garajı önünde Cumartesi gecesi meydana gelen kazada, Geyve'de oturan 20 yaşındaki Ferdi Çay, arkadaşı Bülent Avcı'nın kullandığı 54 YE 850 plakalı otomobil ile yanında arkadaşı Mustafa Tuncel ile birlikte Taraklı İlçesinde Fahri Gezer (44) idaresindeki 14 DG 804 plakalı hafif ticari araçla çarpıştı.

Kazada askere gitmek için gün sayan Ferdi Çay kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirken otomobilde bulunan sürücü Bülent Avcı, Mustafa Tuncel (17), Fatih Kolsuz (17), ) ile hafif ticari araçta bulunan Fahri (44), Aysel (40), Ömer (13) ve Mehmet Furkan Gezer (7), Nurgül (31), Feyzanur (16), Nursena (7) ve Onur Karakaş (4) yaralandılar. Yaralılar ambulanslarla Geyve Devlet Hastanesi, Toyotasa Acil Yardım Hastanesi ile Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Feci kazanın bir işyeri tarafından çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Kaza sonrasında araçlardaki yaralıların itfaiye ekipleri tarafından çıkartılması yaralıların yerde ambulans beklemeleri ve yaşanan panik kameralar tarafından saniye saniye kayıt edildi

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2758900/olume-boyle-gitti-iste-o-anlar