Olgunlar'da 18. akşam sonuçları

SASKİ: 3-AR Metal: 1
Hakem: Rahman Akcan
SASKİ: Kerim Kaptan, Uğur Çelikarslan, Ahmet Demir, İhsan Sezer, Vahit Akbaş, Bülent Yıldırım, Münir Uçar, Hasan Sabri Yılmaz, Nihat İçyüz, Fevzi Küçük
Antrenör: Hüseyin Karamehmetoğlu
AR Metal: Taner Yazıcı, Rasim Aksu, Naim Sarı, Mustafa Şanlı, Çetin Kaya, Hüseyin Polat, Yılmaz İpek, Kadir Köprücü, Ayhan Coşkun
Antrenör: Uğur Tellioğlu
Goller: Dk.24 İhsan Sezer, Dk.29-32 Fevzi Küçük (SASKİ), Dk.46 Hüseyin Polat (AR Metal)
Sarı Kartlar: Dk.11 Kadir Köprücü, Dk.20 Yılmaz İpek (AR Metal), Dk.22 Bülent Yıldırım (SASKİ)
---
Simge Eşarpları: 4-Paksan Kireç: 0
Hakem: Agah Kaan Kuloğlu
Simge Eşarpları: Zeki Dönmez, Ünal Dilek, Hasan Altıntaş, Erdinç Tuğralı, Fuat Karadağ, Aydın Alkan, Suat Muratdağı, Cahit Gürkaynak, Tamer Arancı
Antrenör: Behçet Durak
Paksan Kireç: Şaban Kaya, Vedat Havalı, Metin Söyler, Mümin Kılıç, Şaban Kara, Çetin Tunçat, Cemil Engin, Şehabettin Duman, Salih Orta
Antrenör: İsa Kesmen
Goller: Dk.2 Hasan Altıntaş, Dk.6-42 Fuat Karadağ, Dk.40 Cahit Gürkaynak (Simge Eşarpları)
Sarı Kartlar: Dk.30 Ünal Dilek (Simge Eşarpları), Dk.30 Mümin Kılıç (Paksan Kireç)
---
İki Yıldız Çamaşırları: 5-Erenler Belediye&Kahve Diyarı: 5
Hakem: Agah Kaan Kuloğlu
İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, Sedat Altıntaş, İrfan Dal, Yalçın Şaşı, Mustafa Kocabey, Bekir Bildik
Antrenör: Kağan Kocabey
Erenler Belediye&Kahve Diyarı: Mustafa Arslan, Çetin Karabulut, Yusuf Diril, Recep Yavaş, Ahmet Uçar, Birol çiçek, Erol Çiçek, Volkan Atayeter, Özkan Güğercin
Antrenör: Burhan Arap
Goller: Dk.3-11 Recep Yavaş, Dk.20-45 Volkan Atayeter, Dk.39 Ahmet Uçar (Erenler Belediye&Kahve Diyarı), Dk.10-45 Sedat Altıntaş, Dk.15-23 (Pen.) Mustafa Kocabey, Dk.35 Bekir Bildik (İki Yıldız Çamaşırları)
---
Ertaş Harita: 2-Reisoğlu Restoran: 6
Hakem: Muharrem Mısır
Ertaş Harita: Servinç Tanık, Serkan Kunduz, Erdal Narin, Metin Aydınlı, Hasan Hüseyin Kan, Ali Akardaş
Antrenör: Servet Duman
Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Adem Yazan, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyörük, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık
Antrenör: Özer Yüksel
Goller: Dk.5 Rüstem Baş, Dk.30-37-41 Tamer Yüksel, Dk.38 Koray Avcı, Dk.42 Yusuf Açıkyörük (Reisoğlu Restoran), Dk.17 Hasan Hüseyin Kan, Dk.47 Metin Aydınlı (Ertaş Harita)
---
ASKF İnko İnşaat: 4-Göçmenspor: 4
Hakem: Muharrem Mısır
ASKF İnko İnşaat: Kadir Sezer, Ahmet Kılıç, Hakan Köksöken, Adnan Çetin, Erol Aydın, Sezgin Tetik, Recep Erbaş, Köksal Ok, İzzet Yaldız
Antrenör: Vahit Özen
Göçmenspor: Zeki Sürer, Kadir Kocacık, Nazif Kaçanlar, Demir Rıza Kaçanlar, Nevzat İlter, Nevzat Özbay, Ulvi Yılmaz, İsmail Ateş
Antrenör: Yaşar Altıntaş
Goller: Dk.5-38-46 Kadir Kocacık, Dk.48 Nevzat Özbay (Göçmenspor), Dk.21 İzzet Yaldız, Dk.36-39 Adnan Çetin, Dk.40 Sezgin Tetik (ASKF İnko İnşaat)
---
Turnuvada Program
30.06.2012 Cumartesi
Saat 19.00 Coşkunspor-Aygünler Bellona (Yaşlı Olgunlar)
Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Burakcan İnşaat (Olgunlar B)
Saat 21.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Faydalı Kuyumculuk (Genç Olgunlar B)
Saat 22.00 Huzuryapı Tunç Ticaret-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 (Adapazarı Belediyesi-Pilsan İnşaat (Olgunlar A)
---
01.07.2012 Pazar
Saat 18.00 Suev İnşaat-SİNTAŞ (Genç Olgunlar B)
Saat 19.00 Sofuoğlu Sohofone-ASKF İnko İnşaat (Olgunlar A)
Saat 20.00 Erenler Belediyesi-Eski Rejispor (Yaşlı Olgunlar)
Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Akyazı Yenicami Esnaf (Olgunlar B)
Saat 22.00 Odabaş Kuyumculuk-Mramor Oluk Sistemleri (Yaşlı Olgunlar)
Saat 23.00 Altındere Belediyesi-SASKİ (Olgunlar B)
---

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2759244/olgunlarda-18-aksam-sonuclari