Alemdar; "Muhtarlarımızla Birlikte Hizmete Devam"

Olağan kongre sonrası Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı olarak yeni görevine başlayan Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ziyaret etti.

Gerçekleşen kongre sonrası çalışmalara tüm hızıyla devam ettiklerini belirten Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can, bugüne kadar dernek çatısı altında gerçekleştirdikleri tüm çalışmalarda kendilerine destek olan Başkan Alemdar'a teşekkür ettiklerini söyledi.

Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can'a ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Yusuf Alemdar, kongre ile birlikte oluşturulan yeni yönetimin Serdivan'a hayırlı olması temennisinde bulunarak; "Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Köprübaşı Mahalle Muhtarımız Fikret Can'ı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum. Devralmış olduğunuz yeni görevinizi Rabbim, hayırlısıyla ifa etmenizi nasip etsin. Vatandaşlarımızın taleplerinin en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması noktasında çözüm ortağı olarak gördüğümüz muhtarlarımızla birlikte hareket edeceğiz. Gayemiz; Serdivanımıza, hemşehrilerimize en güzel hizmeti dün olduğu gibi bugün de birlikte kazandırmak." dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2760231/alemdar-muhtarlarimizla-birlikte-hizmete-devam