'Sıkıntı para değil, iyi yönetilmemektir'

Yenikent Hayat Bulacak

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Belediye Başkan Adayı A. Tufan Demircioğlu ziyaretlerine Yenikent bölgesinde devam etti. Demircioğlu ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada bölge halkının yaşadığı sorunları bildiğini ifade ederek "Bu bölgede vatandaşlarımızın ailesiyle zaman geçireceği yeterli tesislerin olmadığı gibi en küçük ihtiyaçlarını karşılamak için bile merkeze gelmek zorunda kalıyorlar. Bu bölgede vatandaşlarımız hizmet bekliyor fakat son iki dönemdir hak ettikleri hizmetleri alamıyorlar. Bizler ise sizler için gerekli tüm çalışmaları hazırladık. Yenikent bölgesi artık yaşanılabilir, hayat dolu bir bölge olarak canlanacak" dedi.

Modern ve Yaşanılabilir Adapazarı

Ziyaretler kapsamında Korucuk Mahallesi Baytur Sitesinde vatandaşlar ile buluşan Demircioğlu, çaldıkları her kapının güler yüzle açıldığını belirterek "Adapazarı'nın desteğini hissetmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz." dedi. Yapılan ziyaretler ve yürütülen seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Demircioğlu, modern, yaşanabilir, sorunları çözülmüş ve sosyal hayatı üst düzeye çıkmış bir ilçe oluşturmak için belediye başkanlığı görevine talip olduğunu belirtti.

Sıkıntı Para Değil "İYİ YÖNETİLMEMEK"

Adapazarı'nın son 10 yılında belediyecilik manasında hak ettiği ve layık olduğu karşılığını bulamadığını ifade eden Demircioğlu; 'Adapazarı'nın gücü iyi kullanılamadığından marka şehir sloganlarıyla ortaya çıkanlar şehri markasızlaştırmış ve tipik bir Anadolu kasabasına döndürmüşlerdir.

Bizler bilgi ve birikimlerimize güvenerek bu şehri gerçek anlamda hak ettiği markaya kavuşturacağımıza yürekten inanıyoruz. Vatandaşlarımız artık İktidara yakın olma gibi tutarsız sözlere itibar etmiyor. Çünkü şehirler nüfuslarına göre kendilerine tahsis edilen ödenekleri kanunen alıyorlar. Belediyeler iktidarın yardımlarıyla değil kanunen hak edilmiş ödeneklerle yönetilirler. Burada sıkıntı para değil iyi yönetilmemektir' dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2760380/sikinti-para-degil-iyi-yonetilmemektir