İsen ve Soğuk fındıkçıları unutmadı

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen bayramlaşmak için Ferizli?ye geldi. Mustafa İsen ?e Belediye Başkanı Ahmet Soğuk eşlik etti. İsen Doğu illerinden ilçeye ekmek parası kazanmak için fındık toplamaya gelen işçileri de ziyaret edip bayramlarını kutladı.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Doğu illerinden Ferizli?ye fındık toplamak için gelen vatandaşları kaldıkları yerde ziyaret ettiler.İsen, işçilerle bir süre sohbetti.İşçi vatandaşlarla yakından ilgilenen İsen işçilere hal ve hatırlarının yanında herhangi bir sıkıntıları olup olmadıklarını da sordu. İşçiler memnun olduklarını, herhangi bir sıkıntılarının olmadığını bildirip rahat çalıştıklarını ifade ettiler.

Ziyaret esnasında vatandaşlara çikolata ve kolonya ikramında da bulunuldu.

Nazik ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren işçi vatandaşlar İsen ve Başkan Soğuk ?a teşekkür ettiler.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyaretin ardından Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ve Başkan Soğuk, Ferizli?nin mahallerinde vatandaşlarla bayramlaşmasını sürdürdü.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2760859/isen-ve-soguk-findikcilari-unutmadi