Yeşiltepe'de Başkan Öztürk'e büyük ilgi

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler ilçesinin markalaşması yolunda belediyenin 50'nci yılında 50 proje sloganı ile önümüzdeki dönem için hazırladığı özgün projelerle takdir topluyor. Son on yılda hayata geçirilen projelerin birçoğunu tamamlayan Öztürk, Yeşiltepe mahallesinde kara kartallar kahvehanesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sinevizyon eşliğinde projelerini tanıttı.

Yeşiltepe mahalle sakinleri tarafından meşaleler ve havai fişekler ile karşılanan Başkan Öztürk "daha önceki ziyaretimizde bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetleri anlatmıştık. Bu gün ise meclis üyelerimizin tanıtımı, yeni projelerimiz ve yapacaklarımız ile ilgili sunumumuzu yapmak için huzurlarınızdayız. Biz bu yola çıkarken efendi değil milletimize hizmetkâr olduğumuzu söyledik. Milletimizin emanetine sahip çıkıp ilçemize en iyi hizmeti yaptık" dedi.

Biz, zoru sizlerle birlikte başardık diye seslenen Başkan Öztürk konuşmasının devamında, "Şimdi sıra geldi ustalık dönemimizde yine sizlerle birlikte imkânsız denileni başarmaya. Biz bugüne kadar asla yapamayacağımız bir şeyi söylemedik, söylediğimizi de yaptık. Bizim işimiz hizmet gücümüz millettir millete söyleyecek bir şeyi olmayan, iftira ve yalandan başka bir şey bilmeyenler gibi çamur at izi kalsın düşüncesi ile sizlerin karşısına çıkmadık. Biz projelerimizle sizlerin karşınızdayız" diye konuştu.

Programın sonunda mahalleli gençlerin sevgi gösterisinde bulundukları Başkan Öztürk, mahalleli gençlerin attıkları sloganlara el sallayarak mahalleden ayrıldı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2761952/yesiltepede-baskan-ozturke-buyuk-ilgi