Kaymakamlıkta namus cinayeti! 1 ölü, 3 yaralı var...

Olay saat 16.00'da Ferizli Kaymakamlığı binasında bulunan Tapu Müdürlüğü önündeki koridorda meydana geldi.

Emekli polis memuru Turgut S.bir iş için, içinde bazı resmi kurumların müdürlüklerinin de bulunduğu Kaymakamlık binasına geldi.

Koridorda rastladığı ilçede besicilik yapan 2 çocuk babası Murat Yılmaza, 9 milimetre çapındaki tabanca ile art arda ateş etti.

Murat Yılmaz aldığı kurşun yaraları ile olay yerinde yaşamını yitirirken, emekli polisin tabancasından çıkan kurşunların isabet etmesiyle Tapu Müdürlüğü'nde bulunan Zeynep ve kardeşi Hatice Ç. ile Murat G.nin de yaralanmasına neden oldu.

Saldırı sonrasında emekli polis memuru Turgut S. gözaltına alınırken, cinayetin namus meselesi yüzünden işlendiği öne sürüldü. Soruşturma sürdürülüyor.

KAYMAKAMLIK AÇIKLAMASI

Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, kaymakamlıktaki silahlı saldırıya ilişkin, "Otopsiler tamamlandıktan sonra belki net bilgi paylaşabiliriz. Şu anda 1 ölü, 3 yaralı var" dedi.

Erdoğan, olayla ilgili incelemenin devam ettiğini belirterek, "Otopsiler tamamlandıktan sonra belki net bilgi paylaşabiliriz. Şu anda 1 ölü, 3 yaralı var" diye konuştu.

Olayın, ifadelerin alınmasından sonra netliğe kavuşacağını kaydeden Erdoğan, yaralılardan 2'sinin durumunun hafif olduğunu, diğerinin de sol omzunun altından vurulduğunu, durumunun çok ağır olmadığını sözlerine ekledi.

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2762041/kaymakamlikta-namus-cinayeti-1-olu-3-yarali-var