Ada Tıp Hastanesinde bayram coşkusu

İzne ayrılacak çalışanlarını düşünerek arife günüden bir gün önce bayramlaşma töreni düzenleyen Özel Adatıp Hastanesi yönetimi tam kadro törene katıldı. Tam bir bayram havasında gerçekleşen törende, hastanenin tüm birimlerinde çalışan herkes birbiriyle bayramlaşma imkanı bulmuş oldu. Akşam saatlerine denk getirilerek, sağlık hizmetini aksatmayacak şekilde gerçekleştirilen bayramlaşma sonrası bir açıklama yapan Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Başhekim Dr. Gökhan ÖNER, "Hastanemizde çalışan herkes bizim nazarımızda birbirinden değerlidir. Adatıp Hastanesi çalışanları kocaman bir ailedir. Her birimiz bu ailenin ferdi olmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

Genel Müdür Ozan AYDINLAR ise, bayramlarda özellikle hastanelerde buruk bir sevinç yaşandığına değinerek, "Adatıp Hastanesi'nde bayram süresince misafirimiz olacak olan hastalarımız var. Bizim için hem hastalarımızın hem de yakınlarının moralleri önemlidir. Bayram süresince görev yapacak olan tüm çalışma arkadaşlarımız, hasta ve hasta yakınlarımızın sevinçlerinde ki o burukluğu gidermek için elinden geleni yapacak. Biz kocaman bir aileyiz ve kaliteli, teknolojik, profesyonel sağlık hizmeti vermekle birlikte; hastalarımızın kalbine dokunmak, şefkat elimizi uzatmak için buradayız" dedi.

Bayramın birinci günü ise, Özel Adatıp Hastanesi Mesul Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Başhekim Yardımcısı Dr. İlke ER, Yoğun Bakımlar Sorumlu Hekimi, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Gökhan GEDİKLİ, Başhemşire Serap AY ve Sorumlu Hemşirelerden oluşan bir kadro, odaları tek tek gezerek hastaları ziyaret etti. Ayrıca Genel Yoğun Bakım ve KVC Yoğun Bakım Servisinde tedavi gören hastaların yanına da giden Adatıp Kadrosu, tüm hastalarına birer kırmızı gül hediye ederek, bayramlarını kutladı.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2763150/ada-tip-hastanesinde-bayram-coskusu