Öldürülen kadının kardeşinden korkunç iddia

Pamukova'da hamile olan eski eşini ve bebeğini öldüren, hasmını da yaralayan Osman Safa tutuklanırken, öldürülen kadının kardeşi Selçuk Çelik Pamukova adliyesi önünde silahla yakalanmış ve polis olası bir olayın önüne geçmişti.

Kendine ait özel araçta namlusuna mermi sürülmüş atışa hazır vaziyette 9 mm çapında el yapımı 14'lü tabanca ve araçta bulunan kağıt mendil kutusu içinde 30 adet mermi ile yakalanan Selçuk Çelik, ablası ve karnındaki çocuğunu öldüren Osman Safa'nın Pamukova adliyesindeki yargılanması sırasında merak ettiği için Pamukova Adliyesi önüne geldiğini söyledi.

Selçuk Çelik, aracında namlusunda mermi ile atışa hazır bulunan silahla ilgili ise " Osman Safa kiralık katil tutmuş. O içeri girse bile bizim aileden birkaç kişiyi vuracaklar bunun için aracımda kendimi korumak için silah bulunduruyordum. Eğer önlem alınmazsa Osman Safa'nın tutuğu kiralık katil ailemizden birkaç kişiyi vuracak. Önlem alınmazsa bu iddialarımın gerçek olduğu ileride anlaşılacak " dedi.

Selçuk Çelik'in Pamukova Adliyesi önünde şarjörü dolu ve namlusuna mermi sürülmüş olarak bulunan silah ve 30 mermiye Pamukova Cumhuriyet Savcılığınca el konurken Çelik ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İsmail Çetintaş Pamukova'dan yazdı

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2763364/oldurulen-kadinin-kardesinden-korkunc-iddia