Şehit Ahmet Akyol ilkokulunda karne sevinci

2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci yarısının sona ermesi nedeniyle Şehit Ahmet Akyol İlkokulu bahçesinde düzenlenen törende öğrenciler ile öğrenci velileri hazır bulundular.
Okul Müdürü Ateş uyarıda bulundu

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Müdürü Tekin Ateş öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı. Ateş şunları söyledi "2014-2015 eğitim öğretim yılının birinci yarısı bugün sona erdi. Öğretmenlerin ve öğrencilerin büyük öz verisi ile velilerin katkılarıyla verimli eğitim dönemini hep birlikte tamamladık. Çocuklar bugün karnelerinizi alıyorsunuz notlarınız düşük yâda orta olabilir sizler bu duruma üzülmeyin bunları bir uyarı notu olarak kabul edin ikinci dönem daha sıkı düzenli bir çalışma ile notlarınızı yükseltmeyi hedefleyin öğrenci velilerinden ricam çocuklarınıza kesinlikle karnedeki notu üzerinden yüklenmeyin çocuğunuzu azarlamayın çocuklarımız ikinci dönemde gayet özveri ile çalışırsanız eğitim seviyelerinizi üst noktaya çıkarırsınız. Öğrencilerimizin karne notlarını yükselteceklerinden eminim. Çocuklar önünüzde 15 günlük tatil süresi var. Bu dönemi iyi dinlenerek geçirin, tatil süresi içinde mutlaka kitap okumaya zaman ayırın. Tüm öğrencilerimin gözlerinden öpüyor güzel bir tatil diliyorum" dedi
Öğrencilere ödül yağmuru

Okulun bahçesinde yapılan törende öğrencilerin okullar arası çevre ve spor dalında aldıkları ödüller, Okul müdürü Tekin Ateş, müdür yardımcıları ve öğretmenler tarafından verildi. çekildiler.
Karneleri müdür dağıttı

Okul bahçesinde yapılan tören sonrası öğrenciler sınıflarına alındılar öğretmenleri tarafından karneleri dağıtıldı. Okul müdürü Tekin Ateş öğrencilerin bulunduğu sınıfa girerek karne dağıttı sınıf öğretmeni Elif Etçioğlu ve öğrencilerle toplu şekilde karne hatırası fotoğrafı çekilmesi ile program son buldu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2763482/sehit-ahmet-akyol-ilkokulunda-karne-sevinci