Başımız sağolsun onları kaybettik!

Hayri Uğurlu (1944)

Solaklar Köyü'nde oturan Hayri Uğurlu geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Uğurlu'nun cenazesi, Dernekkırı Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Dernekkırı mezarlığına defnedildi.

Oktay Kılıç (2001)

Karasu Üçoluklar Mahallesi'nde oturan Oktay Kılıç elim bir kaza nedeniyle hayatını kaybetti. Kılıç'ın cenazesi, Karasu Üçoluklar Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Karasu Üçoluklar mezarlığına defnedildi.

Tuncay Kılıç (1999)

Karasu Üçoluklar Mahallesi'nde oturan Tuncay Kılıç elim bir kaza nedeniyle hayatını kaybetti. Kılıç'ın cenazesi, Karasu Üçoluklar Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Karasu Üçoluklar mezarlığına defnedildi.

Turgay Kılıç (1996)

Karasu Üçoluklar Mahallesi'nde oturan Turgay Kılıç elim bir kaza nedeniyle hayatını kaybetti. Kılıç'ın cenazesi, Karasu Üçoluklar Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Karasu Üçoluklar mezarlığına defnedildi.

Ayşe Kır (1935)

Hacıoğlu Mahallesi'nde oturan Ayşe Kır geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Kır'ın cenazesi, Çiftlik Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Erenler mezarlığına defnedildi.

Hatice Özgen (1926)

Semerciler Mahallesi'nde oturan Hatice Özgen geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Özgen'in cenazesi, Orhan Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Erenler mezarlığına defnedildi.

Osman Aktürk (1950)

Arifiye Neviye Mahallesi'nde oturan Osman Aktürk geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Aktürk'ün cenazesi, Arifiye Merkez Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Arifiye Merkez mezarlığına defnedildi.

Ayşe Oğraş (1947)

Hızırtepe Mahallesi'nde oturan Ayşe Oğbaş geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Oğraş'ın cenazesi, Düzce Muradiye Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Düzce Muradiye mezarlığına defnedildi.

Bahattin Örs

Bahattin Örs geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Örs'ün cenazesi, Yeni Sakarya Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Emirdağ Aile mezarlığına defnedildi.

Kemalettin Işıkyıldız (1950)

Arabacıalanı Mahallesi'nde oturan Kemalettin Işıkyıldız geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Işıkyıldız'ın cenazesi, Medine Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Serdivan Aile mezarlığına defnedildi.

Meral Kınalı

Erenler Bağlar Mahallesi'nde oturan Meral Kınalı geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Kınalı'nın cenazesi, Bağlar Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Emirdağ Aile mezarlığına defnedildi.

Mevlüde Çakmak

Yukarıkirazca Mahalllesi'nde oturan Mevlüde Çakmak geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Çakmak'ın cenazesi, Yukarıkirazca Camii'nde kılınan öğlenamazından sonra Yukarıkirazca mezarlığına defnedildi.

Muhammer Memiş (1941)

Akyazı Yongalır Mahallesi'nde oturan Muhammer Memiş geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Memiş'in cenazesi, Akyazı Yongalık Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Akyazı Yongalık mezarlığına defnedildi.

Musa Gülmez (1961)

Kargalı Uzunca Orman Köyü'nde oturan Musa Gülmez geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Gülmez'in cenazesi, Kargalı Uzunca Orman Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Kargalı Uzunca Orman mezarlığına defnedildi.

Nezaket Gül (1938)

Ferizli Kuşça Köyü'nde oturan Nezaket Gül geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Gül'ün cenazesi, Ferizli Kuşça Camii'nde kılınan öğle namazından sonra Ferizli Kuşça mezarlığına defnedildi.

Saadet Coşkun

Sapanca Yanık Mahallesi'nde oturan Saadet Coşkun geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. Coşkun'un cenazesi, Sapanca Yanık Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Sapanca Yanık mezarlığına defnedildi.

Sultan İlgenç

Karasu Merkez'de oturan Sultan İlgenç geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayatını kaybetti. İlgenç'in cenazesi, Karasu Merkez Camii'nde kılınan ikindi namazından sonra Karasu mezarlığına defnedildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2763965/basimiz-sagolsun-onlari-kaybettik