Yerel gazetelerde bugün

Adapostası Gazetesi"İşte istifalar"
12 haziranda yapılacak genel seçimler öncesinde kamuda çalışan memurlar ile kamusal görev yapan kurumların yöneticilerinin istifa veya emekliye ayrılma süresi dün akşam sona erdi. Sakarya'da da çok sayıda kamu görevlisi istifa etti.

Adapazarı Gazetesi"Kamuda istifa rüzgârı!"
Sakarya 12 hazirandaki seçimlere kilitlendi. Kamuda görev yapanlar ve vekillik düşünenler için dün istifanın son günüydü.

Anadolu Gazetesi"Ecevit: Hedef 150 bin oy"
"Bir ağaç gibi tek ve hür bir orman gibi kardeşçe yaşayacak bir Türkiye'yi el birliği ile kuralım" diyen CHP milletvekili aday adayı Ecevit Keleş hedefleri konusunda bilgi verdi.

Bizim Sakarya Gazetesi"CHP'de 1. sıra şaşkınlığı"
CHP'de henüz aday adaylığı başvuruları başlamadan, "Cuma günü 1.sıra adayı açıklanabilir" şeklindeki haberler, örgütte şaşkınlıkla karşılandı.

Sakarya Halk Gazetesi
"Aşı skandalı"İlköğretim 1.sınıf öğrencisi yapılan karma aşının ardından rahatsızlandı.

Yenigün Gazetesi"İstifalar peşi sıra geldi"
12 haziranda yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak isteyen bürokrat ve sivil toplum örgütlerindeki yöneticilerin istifa süresi, dün itibariyle sona erdi.

Yenihaber Gazetesi"İstifa furyası"
12 hazirandaki seçimlerde milletvekili adayı olmak isteyen kamu görevlileri, kendileri için tanınan sürenin son gününde peş peşe istifa etti ve aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Yeni Sakarya Gazetesi"Adaylar görücüye çıkıyor"
Haziran ayında yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri öncesinde aday adayı olacaklar için kamu kuruluşu ve sivil toplum örgütlerinden istifa süresi dün sona erdi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2764085/yerel-gazetelerde-bugun