Bunu yapanlar insan olamaz!

İki yavrusu da bulunan köpeğini alan hayvanseverler köpeği Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hayvan barınağına teslim ederken, konuyla ilgili olarak ta cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundular.

MEDYABAR- COM

Alınan bilgileregöre haftasonu hayvanseverler Şenay Meşeli ve ablası Sibel Meşeli tarafından geçen hafta Pazar günü Adapazarı - Karaman Keresteciler sitesi ve Ormanlık alanlarına atılmış olan köpeklerin besleme etkinliğini yapılırken Türbe Alt yolunda Çöp ve harfiyat atıklarının olduğu alanda küçük ırk dişi bir fino bulundu.

Yavruların kontrole gidilmesiyle ortaya çıkan Fino annenin boynundaki ip ve Cinsel organındaki zedelenme gören hayvanseverler titreme ve şok halinde bulunananne köpeği ve iki yavrusunu alarak Adapazarı Belediyesine ait Hayvan barınağına getirdiler.

Adapazarı Barınağı Veteriner Hekimi Zekeriya Tütüncü tarafından yapılan kontrolde köpeğin tecavüze uğramış olduğu ve ağır bir travma yaşadığını söyledi
Anne köpeğin ve yavrularının üzerlerinde bira kokuları olduğunu söyleyen hayvanseverler, barınakta koruma altına alınan anne köpeğe tecavüz eden kişi veya kişilerin bulunması için sosyal medyada çağrıda yaptılar.

Hayvanseverler köpeğe tecavüz eden kişilerin bulunnması için harekete geçerken köpeğe tecavüz eden kişilerin Zoofili olarak tanımlanan rahatsızlık olduğunu belirterek''Psikiyatrik bir hastalık olan Zoofili olarak tanımlanan hayvanlarla cinsel ilişkide bulunma, oldukça ciddi bir sorun teşkil etmekte. Bu insanların derhal bulunması ve çocuklarımızdan insanlarımızdan hayvanlarımızdan uzaklaştırılması gerekli.'dediler

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2764779/bunu-yapanlar-insan-olamaz