Muhtarlarımız bizim için önemli!

SİYASİ ÇALIŞMALAR

Sabah-akşam demeden seçim çalışmaları artarak sürdüren ve CHP'nin hızlı adayların başında gelen Ecevit Keleş; önceki gün partisinin Sapanca İlçe Başkanı Gündüz Akyürek ile birlikte Sakarya Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaretinde; siyasi çalışmaları hakkında Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem'e bilgiler veren Ecevit; kendileri için muhtarların büyük önem arz ettiğini söyledi.

ECEVİT'E BAŞARILAR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gittiği her yerde ilk ziyaret ettiği kişilerin muhtarlar olduğunu dile getiren Ecevit; "Bizde Genel Başkanımız sayın Kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu bu çalışmayı Sakarya'daki muhtarları ziyaret ederek, ortaya koymaya edeceğiz" dedi. Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem ise; Sakarya'daki çalışmalar hakkında bilgiler vererek, adaylık yolunda Ecevit Keleş'e başarılar diledi.

FOTOĞRAFALTI: (MUHTARLAR)- CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ecevit Keleş; partisinin Sapanca İlçe Başkanı Gündüz Akyürek ile birlikte Sakarya Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek; Dernek Başkanı Erdal Erdem ile görüştü.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2765114/muhtarlarimiz-bizim-icin-onemli