Ünver; 'Sözde değil, özde hizmet için...'

Bu seçim çok önemli
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından önceki akşam Adapazarı İlçesi Maltepe Mahallesinde büyük bir miting gerçekleştirildi. 700'e yakın kişinin katıldığı mitinge MHP Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Adapazarı Belediye Başkan adayı Ahmet Tufan Demircioğlu ve belediye meclis üyesi adayları katıldı. Mitingde ilk olarak konuşan Ahmet Tufan Demircioğlu, hafta sonu yapılacak olan yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek herkesten destek istedi. İl Başkanı Levent Bülbül ve Milletvekili Münir Kutluata da Sakarya'ya mesajlar vererek partilerine destek istedi.

"Hep kullandığım bir söz var..."
MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver ise, ayladır dur durak bilmeden mücadele ettiklerini söyleyerek, "Gece gündüz demeden yollara düştük. Herkesten, her kesimden kendimizi anlatarak oy istiyoruz. Aylardır projelerimizi anlatıyoruz. Şehrin genelini kapsayan vizyon projelerimizle hemşerilerimizin huzurunda oluyoruz. Her gittiğimiz bölgeyle alakalı projelerimizi açıklıyoruz. Birçok sivil toplum kuruluşu, vatandaş, esnaf, işçi, emekli, mühendis, mimar, memur bu projelerimizi beğeniyor" dedi. Ünver, "Hep kullandığım bir söz var. Bizim vizyon projelerimizi eleştirenler, ilk önce AKP'ye yapamadıklarının hesabını sorsunlar" dedi.

Çok şey değişecek
30 Mart'ta Sakarya'da çok şeyin değişeceğini anlatan Ünver, " Her insanımızı, hemşerilerimizi ötekileştirmeden hizmet edeceğiz. Bizden, bizden değil mantığını kaldıracağız. Şehri reklamlarla değil, gerçek hizmetlerimizle ön plana çıkaracağız" dedi. Büyükşehir Belediyesinin borcuna değinen Ünver, " Bu paranın şehirde bir karşılığı yok" dedi. 31 Mart Pazartesi Sakarya'ya MHP'nin hizmet etmeye, hizmetkâr olmaya başlayacağımız günün tarihi olacaktır. Her ilçe ve mahalleye hizmet yağacak. Projelerimizleve fikir alışverişleriyle Sakarya'yı hep birlikte inşa edeceğiz. Bu tarla yeniden sürülecek. Sözde değil, özde hizmetler bizim başlayacak" dedi.

Haberin Videosu

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2765122/unver-sozde-degil-ozde-hizmet-icin