Küçücek Karapürçek'e mi bağlanıyor?

Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım son yıllarda Büyükşehir belediyesinden birçok hizmet alarak ilçesindeki sorunların büyük bir kısmını çözdü.
Karapürçek ilçesinin alt yapısını büyük oranda tamamlayan Orhan Yıldırım, Büyükşehir belediyesi tarafından Karapürçek Akyazı bağlantı yolundaki asfalt çalışmalarını da yakından takip ediyor.

Orhan Yıldırım çalışmalara o kadar hız verdi ki Hafta sonu olmasına rağmen Akyazı'ya bağlı Küçücek Mahallesinin yaklaşık 2 yıldır kışın çamur yazın ise tozlu olan ana caddesindeki Büyükşehir belediyesi tarafında yapılan asfalt çalışmalarını da yakından takip ediyor.

Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım çalışmaları takip ederken Küçücek li vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmiyor.

Küçücekli vatandaşlarda başkan Orhan Yıldırım'dan memnun olan vatandaşlar; "Akyazı'ya bağlı olmamıza rağmen Karapürçek belediye başkanımız Orhan beyi daha çok bölgemizle ilgilendiğine şahit oluyoruz" derken bazı vatandaşlar da "Orhan başkan herhalde bizi Karapürçek ilçesine bağlayacak" ifadelerini kullandı.

Alaattin Onur

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2765254/kucucek-karapurceke-mi-baglaniyor