Karasu'da Bayram tedbirleri alındı

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kurban Bayramı öncesinde, Başkan Yardımcıları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Karasu Belediyesi'nde yapılan toplantıda, bayram boyunca hizmetlerin aksamaması için alınacak tedbirler görüşüldü.

Toplantıda, bayram boyunca vatandaşların ve ilçeye gelen misafirlerin yaşayabileceği olumsuzluklar ele alınarak incelendi ve bu olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli çalışmalar başlatıldı.

''Aralıksız Hizmet''

Toplantı sonunda açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; ''Yaptığımız toplantının amacı, Kurban Bayramı'nda ilçemizde bulunan vatandaşların huzur içinde bayramlarını geçirmeleri için ek önlemlerin alınmasına yönelikti.

Bu sene Kurban Bayramı 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleşince 10 günlük bir tatil ortaya çıktı.

Bu süre zarfında ilçemize çok sayıda misafirin geleceği düşüncesindeyiz.

Yaşanabilecek aksaklıkları önlemek için çalışmalarımızı başlattık. Bayram boyunca Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz 24 saat hizmet verecekler.

Kurban bayramı tatilinin uzun olması dolayısıyla ilçemizin nüfusunun önemli ölçüde artacağını düşünüyoruz, dolayısıyla da yaşanacak yoğunluk nedeniyle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Karasu Belediyesi olarak ek önlemler alıyoruz.

Her birimden nöbetçi ekipler bayram sürecince halkımızın huzuru için görev yapacaklar'' dedi.

Ayrıca, bayram süresince Karasu Belediyesine ulaşmak isteyen halkı718 12 00 nolu hattı 24 saat süre ile arayarak veya 0530 634 06 54 nolu WhatsApp hattına 24 saat süre ile mesaj bırakarak şikâyet ve taleplerini bildirebilecekleri açıklandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2765959/karasuda-bayram-tedbirleri-alindi