Ak Kadınlar seçim öncesi toplantıya oturdu

Açılış konuşmasını yapan İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, yaklaşan seçim sürecinde ilçelerin saha çalışmaları, ev ve dükkan ziyaretlerinin önemine değindi.

Hatipoğlu, "20 Mart'ta Başbakanımız Sakarya'mıza gelecek. Başbakanımızı en güzel şekilde ağırlayacağız. Bize de düşen Sakarya'ya yakışan güzel gurur verici bir miting yapmak. Biz kadınlar Milli İradeye sahip çıkacağız. Ailemiz çocuklarımız, inançlarımız, yarınlarımız ve Sakarya'mız için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız.15 günümüz var.Ülkemizin ve şehrimizin kaderini belirleyeceğiz. İlçelerdeki arkadaşlarımız saha çalışmaları, ev ziyaretleri,esnaf ziyaretleri ve üye çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.Çalınmadık kapı bırakmıyorlar.Her eve Başbakanımızın selamlarını götürüyorlar. Herkese ve her kesime ulaşmaya devam edeceğiz.30 Martta inşallah güzel bir zafer kazanacağız." şeklinde konuştu.

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Sakarya'nın 16 ilçesinden gelen İlçe Kadın Kolları Başkanları ile hem yerel hem de genel siyasetle ilgili istişarede bulundu.İlçe teşkilatlarının çalışmalarla ilgili raporlarını inceledi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2766040/ak-kadinlar-secim-oncesi-toplantiya-oturdu