Ak Parti'den Pamukova, Karasu ve Akyazı'da 'tek aday' açıklaması

Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

"Değerli Basın Mensupları
15 Eylül 2014 tarihinde başlayan 5. Olağan Kongre sürecimiz, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca hazırlanan kongre takviminin usul ve esasları doğrultusunda milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızın, ana kademe kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile meclis üyelerimizin kanaatlerinin alındığı değerlendirme çalışmalarıyla yürütülmektedir.

Tüm bu çalışmalar neticesinde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın takvim içinde sürdürdüğü istişari çalışma ve uzlaştırıcı anlayışla, mevcut ilçe teşkilatlarımızın performansları değerlendirilmekte olup, önümüzdeki 15 Kasım 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan AK Parti Pamukova Teşkilatı 5. Olağan Kongresi'nde mevcut ilçe başkanımız Fatih Akın ile yola devam edilmesi ve aynı zamanda ertesi gün 16 Kasım 2014 Pazar günü AK Parti Karasu Teşkilatı 5. Olağan Kongresi'nde mevcut ilçe başkanımız İshak Sarı ve yine 16 Kasım 2014 Pazar günü AK Parti Akyazı Teşkilatı Olağan Kongresi'nde mevcut ilçe başkanımız Feyzi Bora ile yola devam edilmesi kanaati oluşmuştur.

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın talimatları doğrultusunda yürütülmüş olan tüm bu istişari çalışmaların neticesini değerli teşkilat mensuplarımız, kıymetli delegelerimiz ve kamuoyunun bilgisine sunmaktayız.

Bu doğrultuda yapılan tüm çalışma ve fedakârlıkları daha da bereketlendirerek, teşkilat çalışmalarımızı Türkiye'mizin Sakarya'mızın Ak Parti'mizin menfaatine olacak bir şekilde ileriye taşımak için tüm teşkilat ve delegasyonlarımız aynı anlayış, çalışma ahengi, uyum ve aynı disiplinle yoluna devam edecektir

İlçe başkan adaylarımıza başarılar diler, Kongrelerimizin partimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim."

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2767102/ak-partiden-pamukova-karasu-ve-akyazida-tek-aday-aciklamasi